Sookie byla na hřbitově postřelena. Alcid si toho všiml a odnesl ji domů. Když Alcid donese Sookie domů, nachomýtne se tam Bill a dá jí napít své krve. Mave v těle Lafayette unesla dítě Arlene a Terryho. Jak celou situaci vyřešit, ví Jesus. Marcus přijde do Merlots, aby našel Sama, ale místo něj najde Tommyho - chce po něm Samovi předat vzkaz, aby se urychleně dostavil za Marcusem. Debbie přijde za Sookie s omluvou a chce jí to nějak vynahradit. Sookie se touží dostat do místního spolku čarodějnic a zjistit, co se tam děje. (Varan)

Tom10000

9.díl. Jen díky Billovi a Altcidovi se podaří Sookie přežít. Stále však hrozí nebezpečí ze strany čarodějného spolku, jeho vůdkyně se připravuje na odvetu. Ta se stane v okamžiku, kdy Bill přednáší na univerzitě spolu s jeho podřízenou a dvěma sestrami. Sookie se musí ve snu rozhodnout, jestli dá přednost Billovi či Ericovi. Debbie se jí přijde omluvit, a pomůže ji v boji s čarodějnicemi. Hlavní zásluhu na všem má však Tara. Jesusovi se podaří přivést ženu, okupující Laffayetta, ke klidu. Hoyte dá jasonovi věci po Jessice, a žádá, aby jí je donesl. Jason poslechne, ale spolu s Jessicou se utrhnou ze řetězu. Eric je stále v podrúčí mocné čarodějky, a Tommy, vydávající se za Sama, je smrtelně zraněn. 90 procent. ()