Další smrt v Bon Temps znamená, že se Jason dostane pod dohled policejních důstojníků Andyho a Buda. Tara ho vytáhne z bryndy, ale ona ani Lafayette neumějí vyřešit Jasonovy současné obtíže. Sookie je nucena využít svých telepatických schopností při hledání vraha, aby zprostila svého bratra obvinění. Přesvědčí Billa, aby ji vzal do upířího baru s názvem Fangtasia. Tam udělá dojem na dominantního nordického pijáka krve Erika svým darem předvídat. Bill později demonstruje vlastní schopnosti, když je na cestě domů zastaví hrubiánský strážník. (HBO Europe)

johnsnow

Myslím, že tak skvelé ako úvod to už asi nebude ale never say never. každopádne stále sa to drží na 4*. Síce by som uvítal aj nejakú tú akciu ale zvraty ako napríklad ten s barmanom sú fajn. Jasonova pasáž ešte debilnejšia ale dá sa prežiť. Návšteva baru fajn a Skarsagard bude zrejme pekná sviňa. ()

Tom10000

4.díl. Policie obviní Jasona ze smrti Dawn, ačkoliv to popírá. Sookie se snaží ho očistit od viny, a tak se s příchodem Billa vydá do Draculandu, upířího baru nedaleko města, kde sídlí nejstarší blízký upír, Eric. Ten má pod kontrolou celý bar. Jenomže než začne cokoliv se Sookie důležitého řešit, přijede policie a je nucen ukončit schůzi. Sookie s Billem jsou si zase o trochu bližší, ale ona sama je vyděšena, když je zastaví policie a Bill prokáže část svého temného já. V panice Jason vypije všechnu vydělanou upíří krev, ale dna na intimním orgáně ho moc neuspokojí. 95 procent. ()