Frank Goode (Robert De Niro) strávil celý život prácou v továrni a snahou uživiť rodinu. Ako čerstvý dôchodca si však začína uvedomovať, že so svojimi štyrmi deťmi netrávil dostatok času a rozhodne sa to napraviť a pozvať celú rozvetvenú rodinu na víkendovú grilovačku. Keď jeden po druhom pozvaní účasť z rôznych dôvodov odrieknu, rozhodne sa Frank svoje deti ponavštevovať a pokochať sa ich úspechmi, o ktorých mu vždy rozprávala jeho zosnulá manželka.
(RTVS)

Aky

Pěkný, i když možná trošku přesentimentálněný filmík o věčných problémech vztahu dětí a rodičů, zvláště otců, o tom, kdo má nárok na jaký vděk, a kde končí povinnosti k ohledům a začíná právo na vlastní život. De Niro se zde vymyká svému klasickému hereckému zařazení, zdá se mi že Mastroianni byl v původní italské verzi přesvědčivější. Ale v každém případě se to dá vidět; a i vícekrát. ()

Silas

De Niro's fine, scénář ne. Premisa je jasná, karty jsou rozloženy od úvodních minut, ale vše je příliš povrchní, bez gradace a přímočařejšího tahu, že se i těch 1OO minut zdá proklatě dlouhých. Schéma "cestování při teskné hudbě-váznoucí rozhovor-předstíraný smutek-cestování.." moc dlouho nefunguje a většinu času už pak není moc o co hrát, ačkoliv by tenhle námět mohl být pro diváka pěkně silnou kávou. Celoživotní slabost pro De Nira se projevila i tady, věřil jsem mu každou větu a každý výraz, on to v těch očích prostě má. A hlavně kvůli němu nešel konec úplně do háje, ale určitý stupeň dojetí se přece jen dostavil. Ale opakuji, především kvůli Robertovi, ne díky scénáři a režii. ()

robbiee

[imdb: 7.4/10] | me: Kómedia to teda nie (to teda nie), ale film to je dojímavý a zaujímavý. Film o rodine, dôvere, očakávaniach a sklamaniach, ktorý núti zamyslieť sa nad prístupom k životu a jeho možnosťami. De Niro je vynikajúci, presvedčivý a vlastne aj zodpovedný za celkový nádych a atmosféru filmu. Realita je často krát iná - nečakaná osamelosť, vôľa nebyť sám, túžba po naplnení detských snov, radosť a sklamania zo života detí. O tom je život tiež a práve takýto filový pohľad na vec je z času na čas prínosný. Mne sa to páčilo a hoci som tiež očakával komédiu (ani neviem prečo) neostal som ani len trošku sklamaný. 4 a pol * ()

Boogeyman

Příjemný film, který mě jako dvojitého otce chvilkama opravdu dojal. Naštěstí jsem se informoval dopředu a neočekával rodinnou komedii, jak napovídá název i trailer. Robert De Niro je pořád sekáč největší a svého odstrčeného zasloužilého tatíka zvládá s přehledem. Každopádně jsem si v mnohých scénách říkal, jak by mu ještě pořád slušel nějaký mafiánský kápo. Snad to s tim Scorsesem klapne. ()

PinokKio

Nitky (v tomto případě spíše dráty) mezi blízkými by se neměli přetnout. Tedy o tom tento film doufám byl. Ale co nevím jistě je to, pro koho je tahle podívaná vlastně určená, protože jsem si vždy myslel, že film by mě měl bavit a ne, jako v tomto případě, spíše vidět v něm spoustu smutku. Což o to, Robert de Niro i ostatní se snaží, ale oni nemají co hrát, vše je o emocích. Bohužel až moc. I proto Všichni jsme v pohodě (podle mně dost zavádějící název, jelikož jsem myslel, že půjde spíše o rodinnou komedii) v hodnocení shazuji. ()

• 67. Zlatý Glóbus za rok 2009 - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "I Want To Come Home" – Hudba a text Paul McCartney (danecek24)
  • Robert De Niro byl od samého počátku Jonesovou první volbou pro obsazení role Franka Goodea. Oslovil ho už v roce 2007. (Taninaca)
  • V skutočnosti sa v štáte New York v supermarketoch nepredáva víno. (elanius)

Zlaté Globy - výsledky

Zlaté Globy - výsledky

18.01.2010

Kvalitní lidová zábava a boj za ekologii porážejí „vážné umění“ – tak by se daly shrnout výsledky hlavních kategorií Zlatých Globů. Všechny finanční kino-rekordy bořící Avatar se stal nejlepším… (viac)

Robert De Niro ve Varech

Robert De Niro ve Varech

11.06.2008

Samozřejmě ne na koupelní léčbě, ale na letošním 43. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Herec, režisér, producent a dvojnásobný držitel Oscara převezme na slavnostním zahájení festivalu… (viac)