Tato jedinečná komedie je režisérským debutem scénáristů filmu BULŠIT Adama Jaye Epsteina a Andrewa Jacobsona. Film obsazený vycházejícími hvězdami některých velmi oblíbených amerických komediálních programů jako SATURDAY NIGHT LIVE se dotýká všech našich raných zážitků s randěním a sexem – od schůzky naslepo až po rozpačitý polibek na dobrou noc... a všeho mezi tím. EXTREME MOVIE je ohromně zábavná a konvencemi nespoutaná připomínka mnoha strázní, které nás potkávají na cestě dospíváním. (Filmbox)

zdepapepa

Upřímně řečeno se divím, že se něco takového vůbec dostane na pult s DVD. Sled scének spojených maximálně prvně sympatickým, pak už jen otravně zdržujícím. Pár věcí celkem šlo, ať už to byly STDE-pohlednice, krátký výstup Michaela Cery (nechápu jak se tomuhle shitu mohli společně s Kylem Gassem upsat) anebo Mathew Lillard. Vše ostatní nejlépe spláchnout do kanálu. Ono to je tak postaveno na hlavu, že to je vtipné. Ale bere se to tak vážně, že to opět spadne do odpadu. (a už se to nevyhrabe) ()

soukyd33

1. Vypněte mozek! 2. Dobře se bavte. Posunout se na další úroveň. 🤣🤣🤣 Skvělý hlášky, a super scény. Super trapasy. 👍😀 Grandiózní nápady. Herecké výkony obdivuju. 😀 Herci si to asi užili. Soundtrack 👍. Příběh to nemá, nebo jsem na něj nepřišel. 🤔 Poznámka: Film je zaměřený na všechno kolem sexu, a vůbec se nedrží zpátky. 👀 Kam na tyhle nápady chodí? 😀 Poznámka: Český dabing je TOP! 👍 Hvězdiček 4 ()

TheEvilTwin

Extreme movie je parodie skládající se z nenavazujících sketchů a scének a všechny jsou se sexuální, perverzní a úchylnou tématikou. Občas se humor povede, častěji ale spíše ne, a tím se film řadí ke klasicky stupidním parodiím, které místy sice zabaví, ale bohužel v rámci žánru patří mezi ty slabší kousky. Asi tři scény byly vyloženě top, zbytek je na tom už hůře... ()

Cortesz

Hodně špatnej vtip. Dlouho jsem přemýšlel jestli dát rovnou odpad, ale nakonec jsem se rozhodnul pro tu jednu jedinou hvězdu, protože ikdyž je film plný nechutností, oplzlostí a fekálního humoru, tak jsem se pousmál u jednoho krátkého příběhu o skryté kameře ( kdo viděl chápe), jinak je to obrovská bída, která je koukatelná jen díky velmi krátké délce a pěkným slečnám, které ukazují své přednosti. ()

Campbell

Prapodivná komedie která se skládá z několika segmentů. Je to jako film+ reklamy. No a právě ty reklamy mi přišly daleko zábavnější než ten hlavní příběh kterej byl teda nic moc. Další přiblblost o ztrátě panictví. No čekal jsem něco zábavnějšího co bych vyzdvihl je scéna s "Blue bally" která byla jakž takž zábavná. Pak ještě scény s Lillardem a Cerou. Zbytek je většinou jen křeč s občas povedenou replikou. Ale nic extra to není. Hlavní představitel byl šíleně nesympatickej. A scéna kde se kluk zamiluje do umělé vagíny byla nevýslovně trapná. Nic moc ale slabší 3* dávám. ()