Unbroken

všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma
USA, 2003, 6 min

Dívka (Rachel Bilson) se probouzí ráno poté, co byla znásilněna. Plně si začne uvědomovat, co se vlastně v noci stalo a snaží se dát sebe i svůj život zpátky dohromady. Jedná se o klip, který byl v USA pouštěn v rámci kampaně proti zatajování znásilnění a jeho předcházení. (Fallen_One)

maseer2

díval jsem se na to na YouTube z odkazu, co sem vložil uživatel becki_tu, a musím říct, že to na mě hodně zapůsobilo - vizuální stránka je skvělá, hudba je skvělá a Rachel je kus.. a nejen to - ona i dobře hraje :) ()

Una111

A poslání tohoto krátkého filmu? Sdělení, že znásilnění je ošklivá věc, upozornění, že něco takového existuje, alkohol jako jedna z příčin... Je to příliš málo? Myslím, že na 6 minut je to celkem dobrá bilance. ()

erased

Jako hudební klip bych se nebál Unbroken označit za perfektní. Ovšem jako krátký film / agitka doplácí i přes svou sílu na zbytečně výraznou a patetickou hudbu. ()

ad

Jednoduchý, působivý skoroklip, u kterého bych se bez té hudby celem dobře obešel... Minimum prostředků, silný zážitek ()

Acrobat

Beriem to na seba, hoci ide o music Petera Gabriela. Ako kampaň vyšumí, ja ani ďalší to nezmeníme. No one deserves to die. Everybody wants justice. We all die. ()