Život vašeho dospívajícího dítěte možná skrývá tajemství, o nichž nemáte tušení. A na pomoc může být už pozdě... Policista Ivan Tomeček pozná v mrtvém chlapci na dvorku malého smíchovského hotelu syna svého bývalého spolužáka. Není jasné, jestli šlo o vraždu, či sebevraždu. Pátrání postupně odhaluje, že zabitý Lukáš jel v podezřelých kšeftech, měnil na drobné padělané peníze. Lukášův otec pátrá po vlastní linii, čímž komplikuje vyšetřování. (TV Nova)

otík

Pro mě jeden z těch slabších dílů. Vlastně se až zas tak moc při vyšetřování neděje, člověk od začátku tuší, jak to s mladíkem bylo a pointa je jasná už dávno během pátrání snad každému. ()

rakovnik

Tomáš s Oliverem začínají fungovat jako parťáci a hned je děj zábavnější. Přes zásahy otce vyšetřování celkem ubíhalo, jen poslední kapka byla moc už i na mě. Ovšem z pointy i tak mrazilo. ()

• Kriminalisté a technici měli už v té době k dispozici metodologii, jak rozpoznat, zda z okna dotyčná osoba vyskočila nebo byla vyhozena, v tomto případě nebyla vůbec zmíněna ani použita. (sator)