Bezdomovec Jurčo se dožaduje v kanceláři kriminálky, aby vyšetřili případ jeho oběšeného psa. Policisté ho odmítnou, ale za dva týdny ho najdou zavražděného a pověšeného hlavou dolů. Pátrání v komunitě bezdomovců ukazuje, že se tu lidé něčeho bojí. Dalšího bezdomovce, který se s policisty bavil, v noci kdosi upálí. Způsob zločinu ukazuje na mimořádně brutálního vraha... (TV Nova)

otík

Případ bezdomovce, který přišel nahlásit oběšení svého psa a pak chudák také dostal provaz, jen visel opačně a chudák srdíčko to nezvládlo. Pak další uhořel ve stanu, takže začalo jít do tuhého. Takový podivný případ s magorem vedle magora a rozuzlení tak trochu na náhodu navíc s možná i trochu tak otevřeným koncem. Trochu smutný díl. ()

rakovnik

Samotný případ byl celkem zajímavý, už jen díky modu operandi vraždění. Rozuzlení ovšem bylo poněkud přemštěné, respektive způsob vyřešení byl tak trochu zvláštní. Střípky se sice poskládaly do správné mozaiky, přesto mi k odhalení pachatele chyběl přesvědčivější způsob. ()

sator

Případ nese znaky nevypátrané vraždy dvou bezdomovců z roku 2007 z Plzně. Policisté vyloučili, že by vraždil některý z bezdomovců. To byla jedna z vyšetřovacích verzí. Kriminalisté se totiž zpočátku domnívali, že by mohlo jít o vyřizování účtů související s bojem o teritorium.  "Žádné takové poznatky jsme ale nezjistili. Vyšetřování se potom začalo ubírat jiným směrem. Dopátrali jsme se k určitému scénáři, kdo a jak vraždy mohl spáchat, ale ve finále nám pro usvědčení pachatele chyběly důkazy,". ()

• Případ nese znaky nevypátrané vraždy dvou bezdomovců z roku 2007 z Plzně. Policisté vyloučili, že by vraždil některý z bezdomovců. To byla jedna z vyšetřovacích verzí. Kriminalisté se totiž zpočátku domnívali, že by mohlo jít o vyřizování účtů související s bojem o teritorium.
    „Žádné takové poznatky jsme ale nezjistili. Vyšetřování se potom začalo ubírat jiným směrem. Dopátrali jsme se k určitému scénáři, kdo a jak vraždy mohl spáchat, ale ve finále nám pro usvědčení pachatele chyběly důkazy.“ (sator)