Thomas Müller je malý 12tiletý průšvihář a bohužel i lhář. Jednoho dne se dozví, že chce někdo unést dceru prezidenta USA, jenomže mu to nikdo nevěří. Je jen na něm jak se s tím popere. (baXter)

Kacitr

No hrůza. Jediné proč jsem se na to dívala, byla AnnaSophia. Nápad je to zajímavý to jo ... ale dotyčný si ho měl nechat jen ve své hlavě a nespáchat tento horor. Viděla jsem to jednou a doufám že znovu nebudu muset. Anna si zaslouží lepší role, doufám že přijdou :-) ()

peetriss

Spy School jsem shlédnul pouze v rámci kompletace filmografie AnnySophie Robb, jinak bych o tuto frašku, která se musí jevit přihlouplou i z dětského pohledu, vůbec nezavadil. AnnaSophia nezklamala, je ozdobou filmu, byť zde nemá vůbec prostor cokoli předvést. Její kolega Forrest Landis se snaží být co nejvíc rošťácký, a možná se mu to i daří. Naopak Melanie Abramoff v roli prezidentovy dcery předvádí jeden z nejtragičtějších dětských výkonů vůbec. Scénář notně přitažený za vlasy dosahuje vrcholu nepovedenosti ve velmi zoufalém vyvrcholení. Bezesporu nejslabší titul ve filmografii AnnySophie Robb. ()

Sartorius

Tohle bych malým dětem raději nepouštěl. Nelogičnost děje raději nebudu ani zmiňovat. Herecké pseudovýkony zachraňuje pouze AnnaSophia Robb, která byla jediným důvodem, proč jsem si film pustil. Naopak Forrestu Landisovi (představitel Thomase Müllera) bych udělil cenu za nejotravnější dítě na obrazovce. Tento film nedoporučuji ani jako oddechovku... ()

Koonix

Je to vlastne totálna blbosť. Veď celý ten debilný nápad o záchrane prezidentovej dcéry hovorí sám za seba. Ale na druhej strane sa tu dá úžasne vypnúť. Filmy sa jednoducho najlepšie pozerajú keď nemusíte nad ničím rozmýšľať. A k tomu pridáme nádhernú AnnuSophiu Robb a máme na svete skvelú oddychovku. ()

Montezuma3

Tuhle "úžasnou", dobrodružnou, dětskou jízdu bych nepustil svým dětem ani, kdybych byl pravý americký vlastenec, který se snaží své děti nějak zabavit. Vzhůru stoupající hvězdička AnnaSophia Robb je tu jako krásný broušený safír, hozený do kupy hnoje (začátky jsou holt těžké). Páni tvůrci by jí měly líbat ruce, nohy a platit milionové honoráře, neboť jim u mne vybojovala jednu hvězdičku. ()

• Film de natáčel v Albuqueque v Novém Mexiku. (rafix)