Roberto se snaží upevnit citové pouto k mladší Saře. Jeho úpěnlivost však Sara nemůže déle snášet a opustí ho. Roberto je zcela zoufalý, avšak po určité době si najde novou partnerku, Albu. Po čase zjistí, že jeho city k ní nejsou tak silné a vztah ukončí. Způsobuje jí tím zoufalství, které sám prožil, když se s ním rozešla Sara... (frings)

Vesecký

Nemožná hloupost a zbytečnost. Vlastně příběh, který toho moc neřekl a člověka nijak neobohatil. Roberto versus Sara, Roberto versus Alba, to aby si Bellucci aspoň menší roli zahrála; a pak nádherně tolerantní rodina, která přijme fakt, že je Robertův bratr gay, bohužel, těžce nemocný a v ohrožení smrti, což rodiče taky nijak moc neotřese, ještě že operace dopadla dobře. A co se těch Robertových vztahů týká, tak to je takové moraviovské, cindy pindy, člověk nepociťuje, že by ty vztahy byly kdovíjak horoucí, pokud se zrovná nejedná o sex... Šílená nuda, odbíhal jsem od televize a o nic jsem nepřicházel. ()

Rockerman

Pro mě naprosto zbytečný film. V první půli to byla taková nuda, že jsem měl co dělat, abych to vydržel do konce. Sledujeme zde" zastydlého puberťáka", jinak už ale zralého muže, který se trápí, fňuká, nespí a dělá nejrůznější blbosti, jen aby se k němu vrátila jeho milovaná Sára. Druhá půle je kapánek lepší a dramatičtější, to když se do toho zamontuje Robertův mladší bratr - homosexuál. Ale převažuje stále nuda! Takže pro mne je tu jediná útěcha, že Monica Bellucci je stále překrásná a proto jen kvůli ní dostává tento film ode mě jednu hvězdu. ()

DonBraso

Ach jo.Můj oblíbený herec Favino a krásná Bellucci.To je tak jediný co na filmu jsem přežil až do konce.Snímek mrknul z televize,takže musel jet dabing(v originále řeknou a na mobilu je jméno Pietro a v dabingu Pierre,aby to znělo asi víc italsky:D),ale ten nebyl tak špatný jako celek a vyznění celého nudného filmu.Už vůbec nechápu proč se snímek jmenuje takhle,když sledujeme z velký části gay románek,který úplně je z jiného světa,než samotný film chce ukázat.To hlava nebere a tak prostě sledujeme Roberta a jeho dvě lásky,možná vlastně tři a to jeho bratr,kterýho má rád jako bratra,nikoliv muže.Pak je jejich rodina,která někde u jezera žije a kluci si občas přijedou pokecat.Tohle všechno je hrozný,nudný a nezajímavý,ale musíte to prostě mít za každou cenu.Roberto a jeho hlava.Chlap dělá lekárníka,ale nemůže spát a tak v noci chodí,přemýšlí.Sára na něj hodí bobek a on to nedokáže přijmout.Pak mega střih.Březen.A hned kozy Bellucci:) Jo takhle začít to je pro pány.Tenhle románek je tak cizí,že je to k nevíře.Buď se ty dva nemají ani v reálu moc rádi nebo nevím.Celý náměť a zpracování je na Itálii kurva málo.Pak zas Robertek najednou,že ho to neba.Střih a jsme na začátku se Sarou..Co nám snímek dal?Nic.20% ()

skok01

Hezký a zajímavý film o vztazích. Myslím si, že tento film toto téma zpracovává a pojímá velice dobře (myslím tím samozřejmě hlavní mužskou roli a jeho partnerky a naprosto opomíjím cokoliv dalšího celou tu omáčku kolem...pár stejného pohlaví...). Myslím si že film je také mimo jiné dobrý v tom, že nutí k zamyšlení...Jak to vlastně máme my osobně se vztahem s nejbližší osobou? ()

Ephemeris

Je cítiť, že film režírovala žena. Odporúčam tým, ktorí prekonávajú bolestivý rozchod a hlavne tým, ktorí majú občas nutkanie niekomu emocionálne ublížiť (takých sa iste nájde dosť). Monica Bellucci je bohyňa a jej feminita z nej priam srší. Nízke hodnotenie je opäť raz odrazom toho, že sa nachádzame na seriálovo-hororovej databáze. ()