Pinocchiove magické dobrodružstvá

(TV film)
  • Česko Magická dobrodružství Pinocchia (viac)

Nové zpracování klasické pohádky o Pinocchiovi, loutce, kterou si vyrobil starý řezbář Geppetto a která ožije. Pinocchia i Geppetta čeká dlouhá, ale zábavná cesta, než se naučí, jak se stát správným otcem a synem... (oficiálny text distribútora)

Borrtex

Když se podíváte na klasickou kreslenou pohádku a tohle, nedá se to srovnat. Je to docela škoda, protože to tvůrci mohli klidně lépe zpracovat. Na druhou stranu, film jako takový samotný zase tak špatný nebyl, pěkné prostředí, docela pěkně sestříhané, ale něco mi v tom filmu prostě chybělo. 65%. Mimochodem, docela nerozumím tomu, že je film naprosto nesmyslně rozdělen na 2 části. Proč?? ()

Radiq odpad!

Jedna z největších kravin, co kdy kdo natočil o tom italskym dřevěnym dildovi. Nemůžu dělat nic jinýho, než jedině vyzdvihnout klasické zpracování od Itchyho & Scratchyho Pích-očío a tohle uvrhnout do horoucích pekel... nebo stači normálně do ohňa, tam bude to ztopořeny dřevo hořet taky... Strašny herecky výkony (nemluvě o českym dabingu), dost nezáživnej děj s trapnejma postavama (jak nadpřirozenejma, tak lidskejma). Počitám, že ten "druhej" díl bude uplně stejně tupej. A přesně, jak jsem tušil. Holt mě to dost sralo, no... ()

anderson

Otázka: Prečo sú na ČSFD pri tomto televíznom 181 minútovom filme uvedené dva absolútne rozdielne názvy ? Odpoveď: Pretože kreténsky DVD distribútor H.C.E. rozsekol tento tv-film na 2 časti. Prvú vydal pod prvým názvom a rozpútal tak na ČSFD diskusie o tom, že "záver" filmu Magická dobrodružství Pinocchia je "podivný" :-) a druhú časť vydal tiež ako samostatný film pod názvom Pinocchio - Dobrodružství pokračuje. Takže pekne na nás zarobil. :-) "Prča", nemyslíte ? (8.3.2010) ()

baaaja

Ten závěr byl pro mě opravdu nepochopitelný - chvíli jsem si říkala, že je to třeba jen konec na oko, pro napětí diváků, ale on to byl konec doopravdy... tak jsem zase přemýšlela, jestli to nakonec není na 2 díly, a ten druhý, že nemám, ale ono taky ne... :D Abych pravdu řekla, tak to byla asi nejhorší pohádka, co jsem za poslední roky viděla, a to nemluvím jen o animacích, které mi přišly dost slabé, ale také o hereckých výkonech.. jediný Bob Hoskins za něco stál. Prostě jsem od toho čekala trochu víc a možná taky něco uplně jiného.. ()

elshish

Příběh opravdu pohádkový. Nádherná Italská vesnička, nebo mini městečko, ale to ať si každý divák definuje jak chce :) Dodává atmosvéru celému příběhu k příjené pohádce s řezbářem (Bobem Hoskinsem), který se opravdu do role hodil skvěle. Animace obstojná malého neposedy Pinocchia, ale co se týče závěru. Nejhloupější konec co jsem kdy viděl!! Pro Bůh vždyť je to pohádka pro nejmenší herdek!! A né horror!! ()