Neporaziteľný bojovník

• Česko Kybernátor (viac)
všetky plagáty

Byl stvořen, aby zabíjel a sám byl nesmrtelný. Je výsledkem tajného vojenského programu na výrobu takzvané „lidské zbraně“. Genově upravený, speciálně vycvičený smrtící zabiják s nadprůměrnou inteligencí má všechny předpoklady stát se nadřazeným druhem lidské rasy. Nese krycí označení I.S.A.A.C. (Intuitive Synthetic Autonomous Assault Commando – intuitivní syntetizované autonomní útočné komando). Když si po „probuzení“ začne uvědomovat sám sebe, rozhodne se uprchnout z tajných laboratoří, kde byl stvořen, a hledat vlastní identitu. Pravda o jeho původu je však krutá... (oficiálny text distribútora)

Lacike

Jedna sa o ultranizkorozpoctovy klon Univerzalneho vojaka. Od filmu som vela necakal a bol som milo prekvapeny tym, co ponuka. Samozrejme s mikrorozpoctom sa neda natocit ziadny megafilm, takze akcnych scen je poskromne (ale su aspon celkom zrucne a prehladne natocene), herci su v lepsom pripade TV vysluzilci (stale sympaticka Tiffani-Amber Thiessen a zabavny zaporak Bruce Greenwood) v horsom debutanti (hlavny hrdina Rich Franklin so sympatickym Rain Manovskym kukucom), ale vdaka evidentne uprimnej snahe natocit nieco slusne (vidno ze reziser John Stead pri svojom posobeni ako kaskader pri ackovych filmoch predsa len nieco pochytil) sa vlastne jedna o jednu triedu lepsi film ako vacsina sucasnych Seagaloviek a Lundgrenoviek. ()

Campbell

Překvapivě povedený film. Sám se divím že takovýhlemu filmu dávám tak přemrštěné hodnocení. Ale ten film má pár věcí který mám rád. Třeba zábavnost která tu je na prvním místě sám režisér asi věděl že točí béčko a tak toho využil a dal sem pár úplně idiotských věcí, ale prostě mi to zvedlo náladu, navíc Thiessenova mi přijde jako pěkná slečna, krvavý fleky a krev všeobecně tu působila dobrým dojmem. Dále délka která je přesně taková jako bych si přál u všech akčních béček. Tohle je prostě béčka který můžu. ()

MickeyStuma

Uměle vytvořený voják. Dá se z toho ještě něco vytáhnout? Ale jo, dá. Zjistit svoji identitu, svou minulost a pomstít se. Příběh jednoduchý, ale natočen vkusně bez nějakých tvrdých akčních eskapád a ponurostí. Nejvíce se tu zdůrazňuje lidskost, což je nejvíce ukázáno ve scéně se ztracenou holčičkou v noci v lese. S tím strojem na zabíjení to nebude zase až tak horké. I on má své city. Jedná se o levnou produkci, ale nějak to není nikde znát. Ono když je hlavní devízou příběh a ne speciální efekty, proč by se mělo zbytečně utrácet. Závěrečný výbuch však je určitě to nejdražší. Děj jinak plyne s vím volným tempem a jedinkrát nezakopává. Mladá zástupkyně šerifa v podání Tiffani Thiessen má šťávu a jisté sympatie. I poměrně neznámý Rich Franklin vystupuje ve své roli nezdolného vojáka přesvědčivě. Tady zkrátka platí, že v jednoduchosti je síla. Ano, i tak to jde. ()

Thomassi

Když jsem tak projížděl dívídíčko Postradatelní, viděl jsem tam upoutávku na Cyborg Soldiera. A musím říct, že ta upoutávka mě celkem dostala, protože se naskytla před očima dobře vypadající akce. Na další den jsem teda zkusil štěstí, a i přes slabé hodnocení se na to s očekáváním podíval. Bohužel to byl darmo pokus. Dodíval jsem to a i když neříkam, že to byl největší průser, tak rozhodně to nebylo žádné překvapení. Bohužel ty předtuchy se ukázaly jako pravdivé. Akce tam byla, příběh byl jednoduchej a herci taky koukatelní. Ale proč jen za dva? Nemůžu si pomoct, ale já v tom viděl univarzálního vojáka. A pokud bych měl srovnat, tak je toto absolutně mimo mísu a pravej univerzál je oscarová zaležitost. ()

Malarkey

Čekal jsem kravinu, překvapil mě solidní herec a docela lidský příběh. Zdejší uživatelé zřejmě hodnotili kvalitu od pohledu, neviděli skutečný film a co je horší, zřejmě ho nedokoukali ani do konce. Pak to hodnocení do odpadů padá docela samo...a rádo. Přesto je ale Cyborg Soldier docela dobrá akce, která mě překvapivě potěšila. Nenašel jsem na ní nic špatnýho. Je to béčko, ale béčko docela slušný. ()