Sbírka drsných skečů, které se rozhodly pokořit všechna tabu a vzít útokem hranice nevkusu na všech světových stranách. Vrhají se na slavné filmy, komiksy, písničky i celebrity. Ať už je to Kmotr, který dostane zabrat jako Kmotra, Batman s baseballovou pálkou, Drsný Harry, který se změní ve flirtujícího gaye, soutěž Miss, v níž soutěží pouliční šlapky, Jacksonův Thriller nebo Arnold Schwarzenegger. Nechybí ani nekrofilní pornofilmy a vulgární parodie Supermana. Když si to pustíte, jedno je jisté. Ať se budete snažit sebevíc, jen tak na to nezapomenete. (oficiálny text distribútora)

white_

neviděl jsem moc filmů podobných tomuhle.. jeho ..ehm, né zrovna slušným obsahem a pojetím asi docela odbočuje od ostatních "normálních" filmů. ale, možná to mě na něm nadchlo... chcete se prostě jen tak zasmát a na chvíli všechno vypustit? koukněte na the undeground comedy moovie, možná budete překvapeni i vy =D ()

Marrty3

Naprostá zvrácenost. Pokud na tohle budete chtít koukat musíte mít trochu odvahu a brát to s velkým nadhledem. Spousta ujetých a humusivních parodií. Některé opravdu překračují meze, ale většinou jsou vtipně podané. U toho snímku nejsou žádné hranice. Každá scéna je vulgární, agresivní a často obsahuje porno prvky. Vince Offer musí mít krapet vyhrabáno, jinak by tohle nemohl natočit a ještě se do toho sám obsadit. Ale nechápu je se mohl Michael Clarke Duncan k takovéhle kravině nechat přemluvit. Nicméně, celkem to pobavilo, ale hodnocení odpovídá kvalitě. P.S. pro chlapy : častý výskyt koz ! Jo a opět nafackovat tomu kdo přeložil název filmu!!! ()

Z0oMb3E

Už podľa názvu mi bolo jasné do čoho idem. Už podľa úvodných sekvencií filmu mi bolo jasné, že moja intuícia ma opäť nesklamala. Tak za čo dávam tú jednu hviezdu, keď za normálnych okolností a prvom náznaku fekálneho humoru vypínam film a dekorujem ho hodnosťou odpad? Jednak za výborný hudobný streetpunkový podmaz, a jednak za Miss americká bezdačka. Táto časť ma donútila ukázať aj zuby. Ostatné nestáli za nič. Ak si chcete pozrieť pár (ale ozaj len pár) služných narážok na nestarnúce klasiky, či máte v sebe aspoň 2 promile alkoholu kľudne si to zapnite. Inak nieje dôvod na to kukať. Ten jeden vydarený fór vás aj tak nespasí. ()

C0r0ner

Je to hodně nekompromisní, drsné, kurva sprosté, kontroverzní, humusácké, brutální,... Ale že by to bylo vtipné? To se mi tedy nezdálo. Na to, jakou má tahle "velesračka" (uvozovky, protože tenhle typ filmů mám rád) reputaci, to bylo hodně slabé a smál jsem tak v desetině případů, než jsem původně čekal. Zklamání jako svině. 50% ()

Dzeyna

Tohle se musí brát s nadhledem, jinak to naprosto každý odsoudí. Je to snůška parodií a zmixovalostí a sraček, ale opravdu pobaví a postará se o pár kvalitních záchvatů smíchu. Mě nejvíce dostala "Kmotra", jelikož ta neměla chybu! Rozhodně dobré na zahnání nudy a na zabavení. Ale doporučila bych to pouze lidem, kteří jsou tak trochu magoři :D. ()