Poté, co se hrdina filmu probudí v nemocnici, vystopuje a zavraždí muže, který ho spolu s pokladníkem při přepadení v bance považoval za mrtvého. Jenže tím způsobí jen to, že společníci mrtvého mu teď jdou po krku. (Filmbox)

Joll

Dvě a půl hvězdy, ač Cubu rád a hraje celkem slušně, vše zabíjí strašně blbě postavený vyprávění, založený na flashbecích a na jejich základě se časem celý příběh ucelý.Tento model je celkem často používaný a dokáže leckteré filmy vyzvednout z průměru do výšin zlatého fondu, to však není tento případ.Zde je to uděláno velmi neohrabaně, kousky skládačky do sebe zapadaj dost neohrabaně a ve špatných sledech a finální kousek zapadne příliš brzy s nulovým účinkem.Je to velká škoda, protože výkony až tak špatné nejsou a kdyby se trošku dopiloval scénář a možná vyměnil režisér mohl to být film na 4 hvězdy a ten bych celkem slušné herecké sestavě přál. 50% ()

Malarkey

Film s průměrem padesát procent v hodnocení a dál se nedostane ani kdyby se roztrhal. Co to znamená? Že Hero Wanted je neskutečně nudná blbost, s hvězdou v hlavní roli, která jde ke dnu tím, jak se snaží dostat do nadějných filmů a nakonec z toho vytřískat takovou hrůzu. Takových filmů je sice opravdu plno. Já si ale pro příště budu dávat pozor, když uvidím akční film, který je hodnocen tak jako je tento a radši si pustím něco lepšího, zábavnějšího. Na tohle se snad ani nedá vydržet koukat do konce. ()

Fiftis

Taký priemerný film, u ktorého sa síce nebudete nudiť, ale nijako zvlášť ani baviť. Cuba Gooding Jr. podal dobrý výkon. Je to film, ktorý veľmi nabáda k zamysleniu. Téma, ktorá tu bola už mnohokrát, takže určité odvetvia deju sú predvídateľné. Zo začiatku by sa dalo predpokladať, že sa jedná skôr o drámu. Prijemne prekvapí aj hudba. Nie je to oddychovka a človek musí byť pri sledovaní sústredený, ale za trpezlivosť sa vám film odmení zaujímavým zážitkom. ()

MickeyStuma

Vypadalo to na slušný akční film, ale jediná pořádná akce se objevila až na konci filmu. Do té doby probíhá podivné nudné vyprávění o chlapíkovi, který po rodinné tragédii hledá sebe samého a své místo v životě. A do toho všeho je zamíchaná pomsta. Takovéto téma tu bylo už mnohokrát, takže určité odvětví děje je předvídatelné. Ze začátku by se dalo předpokládat, že se jedná spíše o pouhé drama. Avšak nudné drama. Skutečně se už po třiceti minutách dívat na stále opilého ' Cubu Goodinga Jr.' značně omrzí. ()

Soweek

Souhlasim s komentářem Shita. Trošku víc flashbacků a můžem tomu dát nálepku romantického filmu. Pokud jste viděli plakát k tomuto filmu, určitě jste očekávali něco uplně jiného (já osobně si myslel, že se bude jednat o akci podobnou Street Kings). Přes tohle všechno to ale koukatelné je a když se přenesete přes vyloženě špatnou kameru, třeba se vám to bude líbit víc než mně:-) ()

• Natáčení probíhalo v bulharské Sofii. (Terva)