Pochod

(TV film)

Je jich deset a mají před sebou stokilometrový pochod Saharou. Tedy vlastně je jich dvanáct, ale Robin i Muhamad jsou průvodci, jejichž povinností je pomoci té desítce statečných splnit jejich úkol: uskutečnit charitativní akci, jejíž výtěžek bude věnován na boj s rakovinou. Každý z nich má s touhle metlou moderní doby svoje zkušenosti. Někdo přímé, někdo zprostředkované. Každého z nich se však tahle nemoc nějak dotkla, nějak jej poznamenala. A každý z nich cítí, že by měl něco udělat. Že by měl něčím - svou malou troškou - přispět do mlýna společného úsilí. Proto se dali dohromady, proto se teď vydávají do pouště. Netuší ovšem, že drsné, extrémní podmínky, v nichž se budou pár následujících dní pohybovat, budou nemilosrdnou prověrkou každého z nich. Že až na dřeň odhalí jejich povahy a charaktery a dají jim nahlédnout do vlastního nitra. (oficiálny text distribútora)

Philippa

Je známo, že v poušti si lidi do sebe pěkně šáhnou, tak proč? Jen kvůli té rakovině nedám odpad a právě kvůli té rakovině jen *. Tohle je fakt nechutný!!! ()

Sarkastic

Nebylo to zas tak špatné. Vcelku slušné herecké výkony, ale hlavně originální myšlenka, dobrá kamera a nenudící děj. Film začal upadat od momentu ztracení Christiny. Pak už následovala taková menší pohádka, kterou jsem už tvůrcům nebaštil. Hodnotím lepším průměrem. ()