Krvavé narozeniny

• USA Bloody Birthday (viac)

Počas zatmenia mesiaca sa v jednej americkej nemocnici narodili tri deti, lenže niekde nastala chyba... Odvtedy ubehlo desať rokov. Jednej noci sa temné stránky ich osobností spoja a začnú páchať násilné vraždy. A je len jeden spôsob, ako ich zastaviť. Komu by však napadlo, že by sa niečo také mohlo skrývať za ich nevinnými anjelskými tváričkami? (ash99)

kaylin

Snímek „Krvavé narozeniny“ má velkou výhodu v to, že děti zahrály své role skutečně skvěle. A navíc jsou jejich způsoby zabíjení velmi vynalézavé. O to je sledování jednotlivých scén ještě nepříjemnější. Ano, jsou zde nějaké nedostatky, pokud se týká zpracování jednotlivých vraždících scén, ale vynahrazuje to celková atmosféra filmu, stejně jako jeho vyústění. ()

Bloody13

Další z hororových zářezů, kde vrazi jsou "nevinné" děti. Ale to jen na první pohled, pod jejich slupkou se ukrývají bezcitní zmrdi, co svou pravou tvář tutlají skrze debilní a falešné úsměvy. Trojice vychcaných bastardů se nezastaví před ničím, vraždí celkem často a je jim u prdele, jestli sejmou jejich učitelku nebo vlastní rodinu. Moc krve vás neocáká, ale film hezky odsejpá a dočkáte se i povinné nahoty. Konec ale už nemá koule na to, aby se vybíjená přehoupla i do kinder-stáda. Jo a Michael Dudikoff tu hraje strašný křoví: objeví se tu na 4 vteřiny a nestačí ani promluvit. Ale hlavně, že dobře vypadá... ()

darkrobyk

Tři rozkošné děti - holčička Debbie, hnusná jako zadek, a Steven s Curtisem, co vypadají jako z ústavu pro mentálně postižené. Jedno zatmění měsíce (aha, okultismus či stříbrná magie?) a spousty mrtvol. Děťátka vraždí s úsměvem a bez zábran. Je to samozřejmě film, páč v reálu by je dávno někdo sejmul. Tedy objektivně mezi dvěma a třemi hvězdami, anžto hovadské chování postav nemá obdoby. Jelikož jsem se ale docela bavil, místy nechybělo napětí a vše šťastně skončilo, dám tedy i z nostalgie upocené čtyři. A nechyběl ani klasický osmdesátkový sex. ()

pornogrind

Začátkem svýho hodnocení musím dodat, že nechápu tak vysoký hodnocení, protože těch 85 minut bylo neskutečně dlouhejch a nudnejch. Jediný co můžu hodnotit kladně je počet vražd, kterých bylo fakt hodně. Jenže chybělo gore, krev a ty vraždy nebyly vůbec originální a většinou mimo záběr. K tomu navíc bez lekaček a jakýkoliv atmosféry. Po herecké stránce to byla taky jedna velká hrůza a to i včetně malých killerů, kteří na mě působyli spíš směšně. Výsledek? Hodně špatnej "horor" a zbytečně promarněnej čas ()

ricci.s

Počas zatmenia mesiaca sa narodili tri deti, a o 10 rokov neskôr zisťujeme, že sú kúsok iné ako ostatné a začínajú len tak pre zábavu zabíjať každého, kto ich niečim naserie. A môžu si to dovoliť, lebo ich pochopiteľne nikto nepodozrieva. Takéto horory nikdy neodmietnem a potešilo ma to. Napätie tu určite bolo, herecké výkony ušli, ale predovšetkým musím pochváliť slušný počet mŕtvol a výbornú hudbu, ktorú už v súčasných hororoch márne budeme hľadať. Keby to bolo krvavejšie, dal by som aj plný počet. ()