Pozor, děti si hrají

(neoficiálny názov)
  • USA Beware: Children at Play (viac)

Psychicky narušený teenager unáší děti, poté jim vymývá mozky a dělá z nich kanibaly. (JasonCZ)

LION-MR.T

Jakmile jsem viděl jména Lloyd Kaufman a Michael Herz a slyšel jejich veselou hudbu z Tromy nevěděl jsem co čekat,protože Troma někdy vyprodukovala blbé a amatérské filmy anižby tam byly přestřelky,laciné krvavé efekty a nahý ženský,ale někdy slušný horor. Tady s jedná o tlupu dětí,kteří při rituálech vyrhávaj lidem srdce,lidi je střílej a najdeme tu i dobře vybouchnutou hlavu,probodnutí krku přes vidle. Mrtvých je tu dost,s žádným děckem žádné slitování,narvete mu bouchačku do hlavy a vystřelte tomu malému zkurvenci mozek. Solidní podřaďáček,který mi nabídl slušnou podívanou. Bylo hezé ve finále sledovat vybíjení malých dětiček,Troma se nezastaví vážně před ničím. ()

Gorehound

Children of the corn bacwoods rednecks style!🙂Opäť pôjdem proti prúdu a poviem, že tento neobjavený, zabudnutý a notne neobrúsený diamant milujem. O.K., film je VEĽMI lowbudgetový, ale myslím, že z každého centu vytrieskal maximum. Všetko je očividne robené na kolene, niektorí herci veľmi prkenne odriekajúci svoje linky, niektorí sú prekvapivo O.K. Homemade gore efekty sú skvelé a niektoré fakt gory, aj príbeh má niečo do seba a snaží sa o viac, než dovolí rozpočet. Aj trašidelná atmosféra sa občas nájde. Prostredie je úžasné- leto,farmy, lesy... Hudba klasická klávesová, patrí k tejto dekáde a filmom, ktoré hviezdili najmä na VHSkách. Aj tá nízkonákladovosť tomu dodáva takú špeciálnu rare príchuť🙂Ruky preč, ak lowbudgety neznesiete, toto je hlavne pre naozajstných late 80s fajnšmekrov!🙂 ()

iolaos

(unrated) prumerny trash.... kanibalske deti rangu 8-10 let lovi v nekolikahlave smecce svoje rodice. ani se nedivim, ze v cannes polovina kina odesla. lol ()

Flipnic

No i vzhledem k tomu, že je to od TROMY, tak je to strašlivá blbost ... je to neskutečná nuda, asi první hodinu se tam vůůbec nic neděje, jen samý stupidní dialogy, ale nejsou ani vtipný jak bývá u TROMY zvykem, není zde ani humorný přehrávání, jen prostě nudný kecání a neustálý úvahy o tom, co se děje v místním okolí s dětmi atd. Po té hodině se film jen trošičku rozjede, ale i tak je to nuda a trapárna ... Ve finále teda shlídnem asi 2 minutový vyvraždění "dětskýho kanibalskýho kmene", totální vystřílení, rozsekání atd. To jsem si teda fakt říkal, že TROMA se skutečně před ničím nezastaví, ale i tak tahle "vyhlazovačka" malých dětí působí směšně ... Vypadá to, jako by si herci prostě hráli s dětmi na "indiány" a do toho pár gore scének ... Slabota i na TROMU strašná nuda ... 94 minut mýho života naprosto zahozený do háje ... ()