Tři nejlepší kámoši ze střední se rozhodnou navštívit místní vysokou školu a doufají, že zažijí pořádně divoký víkend. Nejlepší víkend svého života, na který budou věčně vzpomínat . Ale dá se utajit, že jsou jenom středoškoláci? (sheen)

Gereth

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal že dostanu. Bandu loserů(romantika, nerda a vymaštěnce), kteří si chtějí užít, kalby, spoustu "hot chicks", zlé drsňáky, lež vyvolené, odhalení lži, omlouvání, rozhádání se s kamarádama, usmíření se s kamarádama, vyčinění zlým padouchům, romantik dostane pusu, nerd se stane cool, vymaštěnec si zašuká. Konec. Můj mozek si výborně odpočinul, takže spokojenost. ()

Cortesz

Další tupá teenage komedie, která si sice své publikum najde, ale kdyby mě bylo patnáct, tak by se mi to stejně nelíbilo. Prcičky zkrátka byly první. Tohle je jen další podobná variace na dané téma, kde se těží ze stejných vtípků, ale až moc přehnaně. Proto to působí extrémně zhovadile a fekálně, prostě nechutně. Dívat se na někoho jak si přilepí zadek na prkno, nebo detailní záběr na čištění záchodu mě také nepřekvapí. Jediné co by stálo za povšimnutí jsou opět ty krásné a vnadné holky, které ukazuj své přednosti na počkání, ale to už taky moc neoslní. Jedna hvězda je za pár vtipných momentů, ale moc jich nebylo a převládali spíše ty trapné a především nechutné. Tohle už mě nebaví. ()

BoredSeal odpad!

Měl jsem teenagerské komedie většinou rád, obzvlášť pokud byly neslušné a ulítlé a nezastavil mě sprostý mluvící penis v kalhotách, dívka prožívající svůj první orgasmus při jízdě na kole po dlažbě, tlusťoch předstírající sportovkyni, aby mohl své spoluhráčky šmírovat... Tak tomu je konec. U "komedie" Vana Wilder se mi poprvé chtělo zvracet, když se na obrazovce přecpávali padouchové koláčem, ze kterého v kvantech vytékalo psí semeno vydávané za puding. Tady mi bylo na blití skoro nonstop. Uvedu příklad:. Trojice hlavních pitomců se ubytuje u lidí, kterým slouží pro posměch. Koupí do to hlavy pytlíkem moči od svých ubytovatelů, pak nepřevlečení pokračují na párty, kde jsou nedobrovolně donucení pít před narvaným domem z nahého těla úchylného přihřátého týpka proudy tequily stékající z půlek chlupaté zadnice a pak nadále setrvávají po zbytek filmu pro další utrpení ve společnosti svých nepřátel, co jim tenhle zážitek umožnili. Dál? Vulgární odporný tlusťoch přitahuje ucházející blondýnu, která s ním chce souložit ihned na párty. Do pokoje však vlezou dvě lesbičky s vibrátorem a tak se atraktivní pár skrývá pod postelí a je z orgií nahoře nadržený. Lesbičky odejdou, přijde úchyl, najde vibrátor a nacpe si ho do análu a řičí, zatímco pár pod postelí nevylézá a čeká. Proč tam lezli proboha? Scénář je nechutnej a stupidní až běda. Tak mě napadá, že tenhle komentář je příliš luxusní pro takovouhle hroznou věc. ()

Brano

Klasický americký film o partii stredoškolákov, ktorí si vyrazia na výlet a tentokrát idú navštíviť vysokú školu. Opäť stará známa dookola prehrávaná pesnička o partii machrov a tých druhých, menej obľúbených. Film celkovo na mňa urobil dosť nesympatický dojem, už len herecké obsadenie je mi dosť nesympatické. Väčších looserov ani nájsť nemohli. Vo filme sa nájde zopár vtipných momentov, lenže tých trápnych až odporných je viac. ()

Marrianna odpad!

3 nepřekonatelně pitomoučtí studentíci ze střední se rozhodnou, že si udělají nejlepší víkend na světě. Dostanou se do parády party namachrovanejch blbečků z vejšky a doufají, že zažijou ty super kalby plné sexu, jaké se jim na vysoké nabízí. Nechybí plno zvracení, výkalů....jak už to tak bývá ve všech těchto kvalitních "komediích". Ale pozor mládenci s neskutečně hnusnými ksichtíky si užijou i romantiky s roštěnkama stejně hloupoučkýma....i skórovat se bude - odpornej tlustoprd funící na bloňdaté rozhoďnožce? → No hnus velebnosti. A já se ptám, kdy už konečně těchto sraček bude konec? Jestli někdo v mém okolí řekne, že to bylo OK dám mu přes držku. ()

• Väčšina scénok bolo natočených v areáli univerzity v Tulane (New Orleans) a Grace King High School v Metairie v januári 2007. (misterz)