Mladý, ambiciózní Brian vždycky snil o kariéře, která by mu přinesla moc, vzrušení a rychlý profit. Jenže nabídky na tato, v jeho očích, lukrativní místa se zrovna moc nehrnou a tak když finanční situace není už nejrůžovější, vezme místo barmana. A brzy pochopí, že to nebyla úplně špatná volba. (oficiálny text distribútora)

Lamiczka

Průměrný snímek o tom, kterak klučík s pěkným úsměvem a ambiciózním plánem na životní úspěch k lásce přišel. Sice trošku po cestě za úspěchem škobrtá, ale nakonec všechno dobře dopadne. Tom Cruise v jedné ze svých prvních rolích září jako neonová světla barů. Je roztomilý a jeho, v té době ještě křivý, úsměv, srdečnost a jistá naivita otevírají náruč nejedné ženštiny. Příběhem bohužel dosti nevýrazná romantika všechno herecké (nejen Tomovo) snažení pohřbívá. Z hlubin tak vyplouvá pouze průměrný film na páteční propršený večer. ()

Enšpígl

Osmdesátková romantika jak prasečí prdel, ale nic ve zlým. Tomík se nám tady promenáduje s rozeplou plážovou košilkou, básní nám tam, zamiluje se, zahrají mu k tomu Bechboys svoje Kokomo a vůbec kýč jak bič, ale všechno je to tak upřimně naivní, že tomu člověk má chuť dát pusinku a objednat si nějakej ten míchanej blázinec. ()

Chrustyn

Tom Cruise v začátcích své filmové kariéry využíval převážně image než herectví a natočil spoustu snímků kde si zahrál sympatického fešáka, který láme dívčí srdce. Ať už jako pilot, řidič závoďáku, bratr autisty a nebo v tomto případě barman. Podle mě se jedná o jeden z nejslabších Cruisových filmů, který sice viděl skoro každý ale nikdo si ho nepamatuje. ()

Razzor_82

"Milování na pláži, jen vodka s broskví vyváží." My Guilty pleasure. Jako teenager jsem chtěl být barman. Míchat koktejly a balit kočky u baru svým šarmem. Hezoun Tom Cruise, sympaťák Bryan Brown a okouzlujicí  Elisabeth Shue. Jednoduchý příběh, který dokáže ale i skvěle pobavit a dočkáme se i pěkné romantiky. Těžká pohodovka. Nedám na tento snímek  dopustit i přes zdejší nízké hodnocení. 7/10 ()

merigieren

na začátku z neznámých důvodů opouští armádu, hledá práci, nikde ho nechtějí dostane se do baru, kde se ho ujme docela vtipnej filozof, přitom chodí na vejšku, kde pochopí o čem to vlastně je. No a v půlce filmu se to trochu zlomí, když se pohádají o holku. Pak už to zvážní najde lásku, udělá zcela nelogickou věc s bohatou paničkou a odtud to začíná být nezáživné, jak se nechává vydržovat a pak přihloupě bojuje o svou bývalou těhotnou přítelkyni... ()

• V závěrečných scénách se různě mění délka Brianových (Tom Cruise) vlasů. Například ve scéně, kdy stojí poprvé před dveřmi do bytu Jordaniných (Elisabeth Shue) rodičů, má vlasy delší, ale když vejde dovnitř, jsou zase kratší. (anezzik)
  • Boxérský zápas, na který vsadí Doug 50 dolarů, je zápasem v těžké váze mezi Georgem Foremanem a Kenem Nortonem. (PußyMagnet)
  • Film získal dvě ceny Golden Raspberry Award, jednu za Nejhorší snímek, druhou za Nejhorší scénář, a Tom Cruise byl nominován jako Nejhorší herec. (PußyMagnet)