Svět podle Mallory

• Veľká Británia Welcome to the Rileys

Doug jede na služební cestu do New Orleans. Je rád, že změní prostředí a na chvíli si odpočine od své manželky Lois. Od té doby, co jim zemřela dcera, nedokážou najít společné zájmy a naopak se sami sobě více vzdalují. Doug si vyrazí večer na skleničku do klubu a při té příležitosti se seznámí s mladou prostitutkou Mallory. Prostořeká a upřímná Mallory rozdmýchá stereotypní život staršího muže. Svým osobitým kouzlem a nadhledem dokáže v Dougovi zažehnout jiskru a znovu objevit chuť do života. Pomůže Mallory nešťastnému páru opět najít ztracenou lásku?
V roli Mallory zazářila hvězda ze série Twilight sága - Kristen Stewart a na filmu se mimo režiséra Jake Scotta podílel i jeho otec Ridley Scott a strýc Tony Scott jako producenti (oficiálny text distribútora)

Langy10

Stačil mi vidět trailer, který mě přesvědčil, že 5 hvězd nestačí. Dílo, které považuji za nejúspěšnější drama roku 2010 a řadí se mezi top! Špatný život dívky, která nemá skoro už ani na chleba a živí se prostitucí, v okamžiku změní pán, který na ní narazí, zřejmě osud, protože jí změní celí život. Nádherný scénář, super kamera a střihy a super herci! Kristen se sem prostě nádherně hodila. A nešlo jen o Kristen, James Gandolfini zahrál hodně dobře svoují roli a zvýšil si tak mojí sledovanost. Je nutné pochválit sountracky z filmů, které byly navženy dokonale. K tomuto filmu nemám žádné výtky snad jen, že to nebylo delší... ()

Davies182

Pochopitelný příběh s velmi silnou hereckou trojicí. Pokaždé, když pln nedočkavosti vidím další skvělé drama Kristen Stewart, si říkám, jak hrozně mě mrzí její účinkování v upíří sáze. Ne, že bych nechápal, že si na celé frašce vydělává peníze - jen mě ubíjí, když ve fantasy pro ženy mrhá svým potenciálem. Možnost naplno prosadit svůj opravdový herecký talent se totiž herečce nabízí jen a pouze v obdobných rolích... zde jako náctiletá prostitutka s velmi vytříbeným slovníkem. A pokaždé, když další pěkné drama s jejím úžasným kukučem v jedné z rolí skončí, chci ji mít vedle sebe na gauči a... prostě kecat :-)! ()

Makky

Príbeh je síce jednoduchý, vôbec nie je plytký a štavu tomu celému dodávajú úžasné postavy, charaktery, herci. S tými dialógmi a myšlienkou by som sa radšej dve hodiny pozeral ako popri tom Gandolfini čistí záchod alebo Stewart neustále f*ckuje, než sledoval súčasné rádoby trháky s hĺbkou detského pieskoviska. Irónia je, že Kristen také filmy preslávili, no dokazuje, že má naviac každým filmom. ()

sulimo

Dva životem strhaní bývalí rodičové, potkají Allison a něco po ní chtějí, jenže ani oni sami neví, co přesně.....dokud si neuvědomí, že "She is not Emily"......i tak se lze vyrovant se ztrátou dcery. Skvěle natočené, skvěle a neuvěřitelně uvěřitelně zahrané, s brilantním scénářem. A Kristen je prostě úžasná herečka. ()

lucijelucije

Význačná K. Stewart opět nezklamala. Ta holka si může vzít na sebe cokoliv a stejně bude vypadat přirozeně žensky =) Jinak je tohle drama zajímavé, protože nepřívětivý osud hlavních postav, které spojuje smutný příběh, je do očí bijící a drásající. Je zřejmé, že jejich znatelné problémy mohou diváka zasáhnout. Já jen s tím zásahem byla trochu pozadu, takže mírný pokles z mého pohledu byl nastolen. 6/10 ()

• Producent Scott Bloom pochválil výkon Kristen Stewart s tím, že jen málo hereček jejího věku by této roli přineslo tolik realismu, jako ona. (sir-dave)
  • Ken Hixon napsal scénář po návštěvě New Orleans, kde navštívil striptýzový klub na Bourbon Street, v němž uviděl tanečnici vypadajíc na 15 let. (sir-dave)
  • Po tom, ako majiteľ striptízového baru uvidel Kristen Stewart (Mallory) tancovať, jej okamžite ponúkol prácu. (Cherry_Bomb)