Príbeh začína v mestečku niekde v Arizone. Hlavní hrdinovia Amber a Duke sú mladý a zaľúbený pár a nemajú toľko šťastia žiť americký sen. Amber je predavačka v potravinách a Duke pracuje ako robotník na stavbe. Žijú v štvrti s gangstrami, s ktorými aj majú problémy. Keď jedného dňa napadne jeden z gangstrov Amber, tak to strašne nazlostí Duka a chce si to s nimi vyriešiť. Lenže keď sa mladý hrdina dostane do ich domu, bude dosť nemilo prekvapený: všetci sú mŕtvi a pred ním je balík penazí. Neváha, zoberie peniaze aj Amber a odchádzajú ďaleko preč. Tieto peniaze však niekto bude chcieť naspäť... (len-tak)

Cortesz

Nic jsem od tohoto filmu nečekal a taky jsem se ničeho nedočkal. Přišlo mi to laciné, plné typického 100x ohraného klišé. Mladí herci se snažej hlavně Jenna Dewan, ale ten její přítel nebo manžel mě prostě nebavil připadal mi svým zjevem jako nějakej šprt. Starej dobrej Slater skvěle hláškuje a je to hajzl, kterej dostane co si zaslouží. Naštěstí díky bohu za konec. ()

kingik

Ústřední mladý pár Brian Geraghty a Jenna Dewan kromě toho, že se milují mají i nemalé finanční potíže. Velice jim tedy přijde vhod když se náhodně zmocní tašky s tučným balíkem peněz. Má to však jeden háček. Sumička patří sadistickému zkorumpovanému policistovi Christianu Slaterovi, který peníze získal nelegálním obchodem s drogami a chce za každou cenu své peníze zpět, aby se neprozradily jeho nekalé praktiky. Slater je ve své psychopatické kreaci nebývale přesvědčivý a i když je během děje postřelen, pořezán v obličeji, tak se rychle dokáže zotavit a film vyloženě táhne. I bez efektní režie se dá natočit solidní film, který nenudí a rychle uteče. ()

marivet

Nebylo to tak špatné, docela bylo na co koukat. Atmosféra mě do filmu vtáhla, slušné herecké výkony. Především Christian Slater stále ukazuje, že vody Bčkových filmů mu sice nejsou cizí, ale zajisté má i na role podstatně lepší. Jeho podání zkorumpovaného policisty ve mě zanechalo několik ne moc dobrých pocitů, ale nemyslím tím jeho herecký výkon. Je to pan herec a už jen tento fakt svědčí o tom, abych si tento filmek pustila ještě jednou. ()

xenopus

Příjemné béčko, které nijak nenadchne a neohromí, ale ani neurazí. Dobře se na to kouká i díky tomu, že děj je jednoduchý a předvídatelný, ale závěr ukáže, že to zas taková romantická povídánka o zamilované dvojici hledající svoje štěstí není. Akční scény mají spád a i když to není žádná palba, jsou slušně zrežírované. Prostě průměr se vším všudy - jednou na odreagování a víckrát ani ne - ale odreagování nabízí dobré. ()

Marsik

Novodobí Bonnie a Clyde v akci. Ba ne, toto oslovení by bylo pro tuto dvojici luxusním. Tvůrci vsadili spíše na tu romantickou stránku - vždyť do 50. minuty se pořádně nic neděje. A to má být akční film. Pak tedy pár napínavých scén, nějaká ta akce a finále opět doják. Nevím, bylo to takový zvláštní. Na akční film, málo akcí a romantické to býti nemělo, takže spíše béčkový thriller. Zkrátka průměrný video film. Ale jelikož jsem zůstal až do konce a navíc jsem jim v závěru i fandil, dávám 60%. ()

• Natáčení probíhalo v Albuquerque v Novém Mexiku. (Terva)