To najlepšie z oboch svetov

• Česko Hannah Montana a Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů (viac)

Patnáctiletá hvězda Miley Cyrusová a její blonďaté rockové alter ego Hannah Montana, jež jsou zbožňovanými idoly mladé generace, nabídnou divákům velkolepou show v americkém hudebním filmu natočeném při koncertní šňůře po 69 městech.  Fanoušci mají možnost vidět svou oblíbenou zpěvačku, autorku písní a herečku Miley Cyrusovou v americkém hudebním filmu, který byl natočen v průběhu její koncertní šňůry po 69 městech. Patnáctiletá populární hvězda a její blonďaté rockové alter ego Hannah Montana, jež se staly mediální senzací a zbožňovanými idoly mladé generace, nabídnou divákům velkolepou show plnou tance, pyrotechnických kouzel a imaginace, a také speciální hosty. Jsou to Jonas Brothers, jejichž hvězda rychle stoupá. Režii má Bruce Hendricks. (oficiálny text distribútora)

ScarPoul

Koncert Miley Cyrus alias Hannah Montana sa nesie v duchu nezáveznej pohody, chytľavých pesničiek a hlavne skvelej tanečnej choreografie a atmosféry, ktorá mi naozaj rozprúdila krv v žilách. prestrihy pred veľkým koncertom, anketa o najoblúbenejšiu pieseň, zákulisie, pád, učenie pesničky, súťaž o lístky spestrujú atmosféru okolo fenoménu hannah montana a aj keď sa nájde veľa miest kde som na naozaj hanbil, pretože publikum väčšinou pozostávalo z dievčat od 5 do 16 rokov, ku koncu mi to nevadilo. Kameru môžem len a len pochváliť, pretože jej nálety vyslovene stáli za tým, že som si miestami pripadal ako na koncerte a tiež Hendricskova réžia a Ortegova choreografia, ktorý mi priniesla nezabudnuteľný zážitok. Miley mám veľmi rád, pretože jej svojský štýl, má dokáže rozosmiať a jej pesničky ma dáko chytajú aj keď si uvedomujem že je to naivné popové dievčatko nejako sa neviem ubrániť pocitu ľahostajnosti voči tomuto faktu. jednoducho sa mi to páči a hotovo. Veľmi príjemná atmosféra aj koncert. Jedinú chybu čo by som tomu našiel su The Jonas Brothers, ktorý tu hostujú a ja mám predsa len radšej alebo som aspoň tolerantnejší k naivným dievčatám ako k naivným chlapcom, našťasie to zachránili pesničkou od Busted - year 3000, ktorá je vlaste jediná počuvateľná od tejto skupiny a chalani ju zahrali s patričným entuziazmom. Miley Cyrus and hannah montana rules forever ()

matthew.17

Trochu ma mrzí, že sfilmovali práve tento koncert pretože koncert v Las Vegas bol podľa môjho podstatne lepší. Miley lepšie vyzerala, mala lepšie kostýmy a lepšie ho aj odspievala. Ale aj tak hodnotím takto lebo je to fakt zážitok. Mimochodom úprimne obdivujem ľudí ktorí tomuto dali odpad! Pozerať sa 72 minút na niečo čo nenávidím len aby som to mohol zhodnotiť by bolo fakt nad moje sily. ()

necisty

Objektivně třeba na 4 hvězdy, ale musím vyrovnat balanci od idi*tků, co jen vidí jméno Hannah Montana a hned odpad!!! To je pak sebevědomí, co? Evidentně jste jen tupě zírali na seriál, který uznám, že se nemusí všem líbit, ale tohle je přece koncert a tady se hodnotí zpěv! Ten kdo dává odpad za zpěv, tak ji asi nikdy neslyšel zpívat... buďte tak laskaví a pusťte si aspoň tohle: http://www.youtube.com/watch?v=NG2zyeVRcbs ()

Trifi

Moje oblíbenkyně a jeden z nejlepších koncertů co jsem kdy viděla. Skvělá choreografie, perfektní režie a to nejdůležitější: songy, které umí oslovit a Miley, která je umí civilně prodat. Můžete mít na Miley Cyrus negativní názor, ale nemůžete si myslet že Amerika v záplavě nabídek zvolí někoho, kdo na to nemá. Kdepak, Miley je fenomén nastupující generace, má hudbu a živelnost v srdci a pop music je v dobrých rukou... ------ Hodnocení: 100% ()

IvcaSammet odpad!

BLONĎATÉ ROCKOVÉ ALTER EGO?!?!?! Bože, prosím, ať je to vtip!!!!! K tomuto příšernému kousku jsem se dostala jen náhodou a to když jsem soutěžila o DVD Zohan - Krycí jméno kadeřník, ale bohužel jsem vyhrála tuhle ... Ehm, ne, nebudu zbytečně plýtvat takovými slovy na něco takového ... Docela smutné nazývat playback živým záznamem z koncertu ... Jsem hodně ráda, že jsem se toho DVD zbavila tak brzo ... A ne, neměla jsem na to se dodívat až do konce ... ()

• Jedná se o vůbec první vystoupení, na kterém Miley Cyrus vystupuje nejen jako své alter ego Hannah Montana, ale také pod vlastním jménem. (Olík)
  • Jedná se o nejvýdělečnější film, který byl vydán během víkendu Super Bowlu. O tomto víkendu vydělal 29 milionů amerických dolarů a tím překonal do té doby nejúspěšnější film Na lince je vrah (2006), který si dokázal přijít na 21,6 milionů. (Cheeker)