Joe je prodavač automobilů a má problém. Pokud do dvou dnů neudá dvanáct vozů, je bez práce. Jindy by to možná byla zajímavá výzva, ale teď má jiné starosti - utekla mu manželka s dcerou, a navíc má za krkem dvě hádající se milenky. Může to být ještě horší? Ale ano, přichází žárlivý a značně našňupnutý manžel... se zbraní! (oficiálny text distribútora)

peetriss

Cadillac Mana bych přirovnal k tvrdému oříšku - nejprve se musíte prolouskat tvrdou a nejedlou skořápkou, abyste se dopracovali ke zdravému a chutnému jádru. Přesně tak to nějak je s touto komedií: je obalena do nezajímavého začátku a poněkud rozpačitého konce. Střed filmu, který počíná scénou, kdy naprosto famózní, láskou šílený, Tim Robbins vtrhne do autosalonu se samopalem, je výborný a plný skvělého bláznivého, ale inteligentního humoru, je výborný a skvěle jsem se bavil. Škoda, že se v tomto tempu a úrovni nenese celý film, mohla to být hvězdička navíc. ()

Awesomer

Lidi, co je to s Váma?! To už nepoznáte ani dobrou komedii? Williams jako vždy skvělý, ale mladičký Robbins zastiňuje všechny, naprosto geniální záležitost. Jo, kdyby takových kriminálníků bylo víc, to by se nám žilo. Jeho reakce na pokus rukojmích o útěk z kanceláře "Héééj, co jste to za lidi, myslel jsem, že Vám mohu věřit", či jeho přemlouvání Joeyho, aby koukal zavolat mámě, že je v pořádku... No prostě tenhle film je skvělej a místní suchaři se zase projevili. 80 % A abych nezapomněl, film je proložený skvělou bluesovou hudbou... ()

dobytek

Film začíná opravdu vtipnou scénkou z pohřebního průvodu, tak jsem si řikal, že to asi bude nějaká černá komedie. Dalších cca 30 minut řeší Robin Williams nějaký svoje vnitřní monology a hlavně jeho vztahy s milenkama (ty jsou teda příšerný slepice) a do toho je tam občas nějakej ten vtípek na odlehčení. Pak se konečně ukáže na scéně taky Tim Robbins se samopalem. Jeho postava působí jak z nějakýho filmu typu Blbý a blbější a film se ubírá někam k žánru bláznivá komedie. Prostředek filmu mi připadal teda rozhodně nejlepší. U toho jsem se celkem dobře bavil. Ale posledních cca 20-30 minut se z toho stane hotový drama, takže mě pak zase trochu překvapil happy end. Z filmu jsem poněkud zmatenej. Moc nechápu, co se snažil režisér natočit. Buď měl natočit nějakou bláznivou komedii a nebo drama o zoufalym činu člověka, kterej si postupně uvědomuje, že to trochu přehnal a teď neví, jak z toho průseru ven. ()

kaylin

Tohle je typ komedie, kterou moc nemusím. Je to upocené, uřvané a vlastně se toho tolik neděje, i když se herci snaží o to, aby to vypadalo jinak. Problém pak je i sama skutečnost, že to v konečném důsledku vlastně ani není moc vtipné a vy jen prostě čekáte, jestli alespoň někoho odprásknou. Herecky to není zle obsazené, ale Robina Williamse znám v lepších komediích. ()