Komedie o životních strastech čtyř žen, jež se snaží poradit si s životem, který nikdy nevypadá tak jak si ho představovaly. Łucja, Korba, Gośka a Monia jsou kamarádky už od dětství a obdobně jako hrdinky seriálu Sex ve městě jsou tak trochu ulítlé. Film vypráví o dvanácti měsících z jejich života. (Tygrys)

Mulosz

Osobne mi to vubec neprislo jako pokracovatel Testosteronu, Sex ve meste jsem tam nastesti take nevidel. Nejblize byl ten film modelu proudu zamerne kycovitosti, ale jak uz to vetsinou byva u filmu, ktere na tuto kategorii aspiruji, vse zkazi par vaznych scen. Takto z Lejdis vznikl jakysi ulitly film ze zivota, ktery divakovi neprinese buhvijaky zazitek, ale aspon se u nej nekolikrat uprimne zasmeje, aniz by se za to musel stydet jako treba u Libas jako buh, Bestiare nebo Veni, vidi, vici. Hlasku "Wkochal śem sie do pani jak do idiota" povazuji za jedno z nejhezcich vyznani vsech dob:-) ()

Tygrys

Po shlédnutí Lejdis u mne převládlo mírné zklamání. Po úspěšném Testosteronu natočil Konecki obdobný film, který se tentokrát na život podíval očima něžného pohlaví. Humorných situací je tady pořád dost, ale kouzlo jaksi vyprchalo. Lejdis hlavně uškodilo, že Testosteron byl první a nasadil laťku hodně vysoko. Chybí mi tady originalita a taky kvalitnější scénář. Tvůrci se prostě rozhodli že se povezou na vítězné vlně Testosteronu a kvalita může jít na ůkor zisků tak nějak stranou. Navíc podle úspěchu, který snímek v Polsku zaznamenal se jim to povedlo víc než dobře. 3,5* ()