Maxine Carroll (Joan Blondell) sedí se zoufalými pohledy na hodinky sama v restauraci. Objedná si koktejl a v tom dorazí s omluvou její dlouholetý snoubenec Kenny Williams (Melvyn Douglas) a objedná kuřecí vývar. „Asi si budu muset nechat vyšetřit hlavu,“ povzdechne Maxine. „Svět je plnej pěknejch normálních chlapů a já jsem zasnoubená s bláznivým policajtemk“ dodává. Kenny protestuje, že je detektiv na vraždách, ale nemůže popřít, že je v práci mnohem víc, než je třeba, a rozhodně mnohem více, než by si Maxine přála. Je to čím dál tím horší, založit rodinu není čas a některá pátrání jsou i nebezpečná, třeba to s cirkusovým vrhačem nožů. Jindy Kenny předstírá, že eskortovaný vězeň je jeho kamarád, aby zakryl, že zase pracuje, i když by měl mít rande. Jindy je zase nucen se převléci do ženských šatů a dělat volavku pro úchylného vraha. Podaří se nějak dívce vyzrát na policejního šéfa a najít chvíli, aby se vdala? (Peabody)

Svadbos

Douglas pozdrží svoj sobáš, len aby vyšetril vraždu v tejto uspokojivej mysterióznej komédii. Film bol natočený podľa príbehu Sy Bartletta. ()