Kúzelníci z Waverly

• Česko Kouzelníci z Waverly (viac)
Komédia / Rodinný
USA, (2007–2011), 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Tvorcovia:

Todd J. Greenwald

Kamera:

Rick F. Gunter

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt (viac)

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly! Připravte se na jejich kouzelnické kousky ve všech 21 epizodách slavného seriálu, který znáte z kanálu Disney Channel. Kompletní trojdisková série obohacená o okouzlujícími záběry ze zákulisí seriálu. (oficiálny text distribútora)

Melios

....Everithing iz mop....what is sims?... ,alebo tak nejako som si to ako mladší spieval. Áno je pravda ,že seriál je dosť podpriemeený a jediná vec ,čo ho zachraňuje je Selena Gomez ,no ja kvôli nostalgii nie som schopný hodnotenie zhoršiť. Na to ,aby ste pochopili ,prečo mám ten seriál tak rád by ste museli vyrastať v dobe keď akurát zrušili Jetix ,nemecké kanály neboli preložené a v strednej európe nebolo nič iné len Disney Channel. ....Moje osobné Guilty Pleasure ,ktoré doteraz milujem. ()

Rosaviva

Ne, není to převratný a geniální seriál, zvláštní efekty jsou tam přímo k pláči (někdy k smíchu) a maskérky se taky zrovna moc nepředřou. ALE, je to Disney seriál a nedá se to brát vážně a nedá se to zařazovat mezi filmy o kouzelníkách jako je třeba Harry Potter. Pro mě byl hlavní důvod, že jsem se na to dívala David Henrie, Selena Gomez a hlavně to, že jsem potřebovala seriál, kde prostě ač na malou chvíli přestanu přemýšlet, kde budou stupidní zápletky a kde se pobavim. A všechno tohle to splnilo, nebyl snad ani jeden díl abych se nezasmála (a ano, mnohdy nad tím, jak to bylo absurdní), prostě jakmile do toho někdo jde s velkým očekáváním, jaká to bude bomba a čeká od toho něco sofistikovanýho, ať se nedívá na Disney channel. Jediné co mě tam ze začátku vadilo, byly postavy, protože kromě Justina a Alex mi tam všichni strašně lezli na nervy, na většinu jsem si teda pak zvykla a některý jsem si docela oblíbila. Já tomu klidně dám 4* a nestydim se přiznat, že mi Russovi budou chybět. ()

MMR

Jednou jsem na tohle narazil náhodou v televizi, když jsem procházel u táty obývákem a malá sestřička měla v televizi puštěný Disney Channel. Tak jsem se chvíli zadíval a vypadalo to zajímavě, a jelikož tam hraje Selena Gomez, tak jsem si řekl, že si nejdříve stáhnu film, a na základě jeho shlédnutí jsem začal sledovat seriál. Seriál rozhodně nadprůměrný, co se podobných seriálů týče, ale při sledování 3.série musím říci, že z každé postavy udělali úplného debila. ()

janulin123

Dnešní děti jsou schopné se dívat na Disney chanel klidně celý den a tyhle hoavdiny přímo hltají. Tohle rozhodně není to nejhorší, co diseny channel nabízí, ale stupidní je to narposto dostatečně...MOžná bych dala hvězdičku za to, že jsem schopna bez větší újmy zhlédnout sem tam na návštěvě u mé desetileté sestřenky nějaký ten díl. ()

Gemini

Paralelka Hanny Montany, která vybrala všechno co šlo ze Sabriny, Mladé Čarodějnice, a zprznila to dokonale disneyovským způsobem (v tom nejhorším smyslu slova "Disney"). Nejzajímavější na téhle záležitosti je její setrvalá nevtipnost, kterou nejzřetelněji demonstrují prkenná Selena Gomez a Jennifer Stone. Ne, vlastně ne, nejzajímavější je sledovat, co s dívčí myslí udělá "starring" v seriálech Disney Channelu - Miley Cyrus se stala exhibicionistickou příšerkou, a Selena Gomez životní láskou Justýna Bez Bíbra. Která to asi schytala hůř?:) Určitou hodnotu to možná má pro děti od osmi let výš, které netuší, že všechno tohle už někdo natočil a zahrál daleko lépe už tolikrát předtím... "drobnou vadou" samozřejmě je, že je to klasický nic proti ničemu výplach ať už kulturní nebo emocionální, takže doporučit to opravdu nejde. Leda byste chtěli svoje děti učit, že když udělají průšvih, pro který se na ně někdo koho mají rádi naštve, není třeba se pokoušet to napravovat, ale stačí vyvolat trochu žárlivosti;) Výstavní MILFka Maria Canals-Barrera a nejméně známý z trojice bratří DeLuisů se v rolích rodičů sice snaží, ale vytáhnout tenhle balvan ze dna by mohl jedině opravdový kouzelník... Jak to zhodnotit - nejsou tu pokleslé pesničky jako od Montanovic Haničky, ale ta na druhou stranu byla zase aspoň svojí ztřeštěností a zmatkařením vtipná (někdy). Vyruší se to? Asi ano, konec konců je to ve výsledku stejné televizní Zlo;) 20% ()

• Poté, co paní Russo (Maria Canals-Barrera) vloží Justina (David Henrie) a Maxe (Jake T. Austin) do doupěte, přemýšlí, jestli by měla dát velký zámek na dveře nebo ne. Rozhodne se, že nebude a staví zámek na pult. O dva střihy později vidíme, že zámek je zpět na dveřích, ale odemknutý. Avšak není vidět, že by paní Russoová zamkla dveře. (TomHatrik)
  • Původně se seriál měl jmenovat Úžasní Hanniganové, poté byl název změněn na Úžasní O'Malleyovi, následně na Kouzelníci z Waverly Place/em>, poté na Disneyho kouzelníci, načež se vrátili ke stávajícímu názvu. (Elbarto08)
  • Jedná se o první epizodu, která má ve svém názvu Alex (Selena Gomez). (SONY_)