Danger! 50,000 Zombies!

Réžia:

Jon Riley

Scenár:

Nick Frost

Krátky "dokument", v ktorom vás profesionálny lovec zombíkov poučí, ako sa zombíkom vyhnúť a ako ich zabiť. (ethos)

LiVentura

Zombíkům příliš nepodléhám, ale to, co stvořil pan Pegg se svou bandou kolem tohoto "žánru", je tolik originální a "fundované"... Prostě suchá anglická humoristika se vším všudy, co našinci z Čech rozhodně bude imponovat.!!! :-))) ()

Kusko.t2

Vysoké hodnotenie na IMDb ma po projekcii veľmi prekvapilo (k 1.2.08 – 85%). Ja som ochotný dať tejto dokumentárne ladenej “zábavke” o problematike zombies, v ktorej Nick Frost a jeho prizvaný poradca na nemŕtvych - Dr. Russel Fell, rozoberajú zásady správania v prípade ak zombie vo vašej blízkosti túži práve po vašom ľudskom mäse, ledva 20%. Danger! 50,000 Zombies! sa nepriamo viaže k seriálu Danger! 50,000 Volts! z roku 2002, ktorý si Nick Frost týmto kraťasom pripomenul. ()

Deimos

YouTube/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 5/10/// +Nick Frost a Simon Pegg, názorné ukázky -mělo to být akčnější/// Jestliže máte nakoukáno zombie filmů, budete se bavit. Nadruhou stranu se taky nedozvíte nic nového. Takže je to rovnice buď a nebo (něco mezi tím). Ale jo bavilo mě to a je to zajímavé. Teď už si se zombíky zaručeně poradím./// Celkem 53%/// ()

SOLOM.

Takže za prvních dvanáct minut bych tomu dal z fleku odpad. Trapná podívaná s dvojicí „dementních“ hrdinů, která se snaží být rádoby vtipná. Vše museli zachraňovat až animované obrázky a druhá polovina. Teprve ve chvíli kdy se na scéně objeví zombie, se začne dít konečně něco zajímavého. Tedy hlavně pro ty, co ještě neviděli žádný zombie film. Následná instruktáž jak se chovat v případě, že jste napadnutí zombíkama a jejich následná likvidace – nám sice nepřinese moc nového, co bychom už neznali z filmů, ale alespoň se u toho trochu zasmějeme. Když přivřu obě oči, tak tomuhle krátkometrážnímu snímku dám 50% a to hlavně za to, že to nebylo delší…5o% ()

corpsy

O čom to vlastne je? O tom, že sa parta známych filmárov, chcela len tak pre srandu králikov pobaviť v rámci voľnej chvíle. A že im to vyšlo teda! ()

mysiak

Poučné ako sa brániť proti útoku zombie...two men show, ktorá zabaví a ponaučí o tom čo s nimi urobiť...Pegg a Froste proste rulez! ()

Splasher

Jednoduchá říkanka k zapomatování od Dr. Fella :Talk low, walk slow - no was it other way around ? ... anyway get indoors and hmm, this part i havent thought through." ()

Thovt

chlapci si vyhráli, ale je mi jasný, že se při natáčení bavili mnohem víc, než se u tohodle kraťasu baví běžnej divák ()