Dva bratři se rozhodnou unést dceru jednoho zazobaného chlápka. Avšak vše se (jako obvykle) zamotá a bratři nedostanou ani korunu a ocitnou se v pěkném maléru. Chatka, ve které ukrývají unesenou, je odříznutá od civilizace, navíc mají v patách gangstery, ti je mají za úkol zlikvidovat a dovézt dívku do bezpečí. A tak jim nezbývá nic jiného, než se dát na útěk. K jejich smůle naráž na opuštěné stavení, ve kterém je čekají větší hrůzy, než si kdo z nich dokáže představit. (Ssimca)

Campbell

Dost dobrá zábava, ale bojím se že kdyby film neměl Serkinse tak dost padne, on byl totiž to proč jsem si film sehnal, a taky byl nejvtipnější postavou. Film má jednoduchý příběh a styl humoru mi dost padnul. Scéna s můrama neměla chybu. Dialogy byly vyšperkované a často mě rozesmály. Gore a krev ve filmu nebyla priorita a když se objevila oko mě potěšilo. Zábavná hororová komedie. ()

Teabag

Oukej, hraje v tom Andy Serkis, ale tím pozitiva asi končí... Postava, kterou hraje Reece Shearsmith, je neskutečně otravná, podobně jako Jennifer Ellison, která je ale alespoň celkem hezká. Hororová komedie je nebezpečný žánr. Málokterá totiž dokáže neprolomit ten tenký led, na kterém stojí, a většina nakonec není ani komedií, ani hororem. A to je bohužel i případ The Cottage. ()

markuc

Prvnich dvacet minuto slibuje celkem netradicni podivanou v podobe akcni komedie. Komedie se pomalu vytratila behem tech dvaceti minut a z akce zustala jen divna slatanina. Dival jsem se na to v noci,ale hororove mi na tom neprislo zhola nic - takze zustava pitoma slatanina spocivajici v nepovedenem unosu. ()

Morholt

Chacha - ani chviličku jsem se nenudil. Ulítlá dvojice zloduchů, neskutečně vnadná a neskutečně sprostá Jennifer Ellison, dvojice asijských zabijáků, vraždící "texaské" monstrum a černý humor made in England. To se mi prostě líbit muselo. Zejména Jennifer mě dostávala pokaždý, když otevřelea zobák. Tohle se Ostrovanům povedlo. 80% ()

Ronaldo79

Čekal jsem jednohubku, jakou byl třeba Victor Crowley, ale toto bylo více komedie než horor a když už horor tak mimořádně fádní s nepovedenou imitací Marilyn Masona v roli mutanta. Vtipů by se pár našlo, napočítal bych je na prstech ruky, atmosféra s tou jsem byl spokojen ve dvou momentech a to je sakra málo. 40% ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna potitulková scéna. (Yoshimitsu)

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš

08.10.2008

Chodící shnilotiny jsou pořád v kurzu. Máme pro vás tři projekty, které se zombíky jen hemží. Táta Romero chystá další mozkově-střevní hostinu, Woody Harrelson se musí probojovat skrz Zombieland a 28… (viac)