Troy, velmi schopný vůdce pouličního gangu a hudební kapely se při potyčce s konkurenčním gangem na vrakovišti aut dostane do vězení. Tam naváže kontakt s majitelem nahrávacího studia, který tam sedí za opilství. Troy dostane skvělý nápad a to natočit vlastní desku, ale prvně musí projít hudební soutěží, kde konkurence je veliká a zároveň svést poslední a rozhodující boj o území s konkurenčním gangem a zároveň pomstít smrt své bývalé přítelkyně. Ale dokáže on a jeho parta v obou věcech zvítězit? (LION-MR.T)

Lucina84

Osmdesátka jako řemen! Spousta skvělých písniček, které doprovází film. Skvělí tanečníci a gangy jsou přesně takové, jako to v té době bylo. Některé scény s gangama, hlavně na začátku filmu mi připoměly slavný klip od M. Jacksona Beat It. Tvůrci se asi tak trochu nechali tímto klipem inspirovat. ()

McLushi

Hudba ve filmu ujde, ale jinak mě to dost nudilo. Bitky gangů většinou mimo záběr, nebo jen jako nějaký odraz nebo stín, takže myslím, že mi v paměti asi nějaká scéna z tohoto filmu navždy neutkvěje... 22% ()

masw

Jak se dnes točí filmy o tvrdých raperech, kdysi se točilo také o zpěvácích ,ale ti to ho mají tolik, že tu jde více než o hudbu. Zní tu spousta tehdejší hudby, je tu cítít přátelství, nešťastná láska a pár opravdu vtipných a originálních scén.Třeba repující vězni ve věznici.Je to film, který je hodně podřadnější, ale i tak dávám pět hvězdiček. ()