Jon a Frank práve nastúpili do Californskej motorizovanej dialničnej hliadky - California Highway Patrol (CHP), každý však z iných dôvodov. Jon sa snaží dať znova do poriadku svoj život I manželstvo a Frank je zase tajný federálny agent, vyšetrujúci mimoriadnu lúpež v ktorej môže mať prsty niekto zvnútra CHP. Na prvý pohľad nerovná dvojica chce dokázať spolu veľké veci, čo sa ľahko povie, ale ťažšie vykoná... (Continental film)

Jara.Cimrman.jr

"Máme hlavu našeho podezřelého. Tomu říkám vítězství." Žili byli dva poldové. Jeden nadrženej a druhej neschopnej pohybu. A nebyli to poldové, protože jeden byl agent a druhej kaskadér. A pak jsem se v tý hovadině ztratil. Občas jsen zaslechl fórek, několikrát mě zaujaly zařezaný legíny, taky vůni spálenýho benzínu jsem zaznamenal, ale většinu času jsem přál hlavnímu padouchovi, aby tyhle dva klauni zaválcoval do asfaltu. Oni by ale stejně vstali, protože blbost nelze zabít. Tak se u toho třeba pobavte. Mně to celkem šlo. ()

Malarkey

Michael Peňa a Dax Shepard tady brutálně přehrávají. Hrají si tu na klasickou buddy akční komedii, která tady obecně hrozně dlouho nebyla. Jenže problém je, že technicky akční scény zvládli na jedničku, ale vzájemný vztah těch dvou pitomců se tady vůbec nepovedl. Michael hraje magora, Dax hraje magora. Michael je alespoň trošku vtipnej, ale když jsou spolu, tak je to prostě o ničem. ()

misterz

Typický Dax Shepard, snímok nesie jeho jasný rukopis. Avšak musím dodať, že zároveň tu ani neprekročil svoj tieň. Niektoré gagy a šplechy sa vážne vydarili a tiež bolo vidno, ako si to hlavná dvojka užíva - hoci väčšina ich jednania a správania bolo mierne povedané šibnuté, no hrali to veľmi prirodzene a nenútene, akoby takí boli aj v reálnom svete. Na druhú stranu ale toho humoru sa mi tam žiadalo viac, navyše nie všetko sa vydarilo, pár scénok zaváňalo lacným a trápnym vtipom. Celkovo však u mňa prevláda pozitívny dojem, príjemná oddychová zábava. Lepší priemer. 65/100 ()

Kingjiri

Komediální dějová linka je dost užvaněná, což v zásadě nevadí, jen je škoda, že je aspoň trochu vtipnej přibližně každej druhej vtípek a fakt zábavnejch moc neni. Akce byla koukatelná, jenže moc prostoru nedostala (asi kvůli rozpočtu). Škoda, v případě přidání několika akčních scén by se totiž mohly zredukovat ty nepříliš funkční komediální. Podivaná ze škatulky "neurazí, nenadchne". Třetí hvězda za Rkovej rating, sympatickou buddy dvojku a pár solidních vtípků. ()

XXXXXXXX

Tyhlety brambůrky musely nějaký ten pátek ležet někde na sluníčku. Jinak si nedovedu představit, proč by chutnaly tak zkvašeně, měly nazelenalou barvu a na obalu se skvěl obří bimbas. Z dna naprostého odpadu to vytrhává Černý Sabat a ta jejich Paranoidní, následován jednou podařenou pohlavní textovkou. To je ale na 100 gramové brambůrky poněkud málo hmotnosti! ()

• V predchádzajúcom seriáli mali filmári plnú podporu CHP (California Highway Patrol) a taktiež aj licenciu na používanie ich log a odznakov. Tu to tak nebolo. (Real Tom Hardy)
  • V průběhu celého filmu vidíme hlavně motorky Ducati Hypermotard 1100S a BMW R1200RT-P. (jiricek33)

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

Jako každý rok, i letos byly den před vyhlášením prestižních Oscarů rozdané jejich opaky - Zlaté maliny. Ceny za nejhorší filmy roku se předávaly v Los Angeles. Nejvíce cen, celkem čtyři, posbíral… (viac)