Na komín k nám na jaře přiletěli čápi. Brzy se jim narodila mláďata a těch je hned všude plno, protože doma v hnízdě to mladé moc nebaví. Podívejte se, co se od jara do podzimu malí čápi všechno navyvádí a navztekají a jak dokážou zlobit své rodiče! Bavte se při dobrodružství veselé čapí rodinky a jejich přátel zvířátek a držte palce, ať se jim nic nestane - bude to někdy opravdu napínavé. (oficiálny text distribútora)

ostravak30

No, zase tak napínavé to nebylo. Nicméně seriál je určen dětem a ne nám dospělým, jak s oblibou připomínám, protože mám pocit, že si to někteří hodnotitelé neuvědomují. Samozřejmě přiznávám, že už jsem viděl i lepší seriály pro malé děti, ale tady je alespoň fajn, že se ti nejmenší dozvědí něco o zvířatech v lese nebo ptácích z úst hlavních hrdinů. Na to, že byl seriál vytvořen roku 2003 zase animace nejsou na moc pokročilé úrovni. I epizody bych trochu méně zintelektuálnil, a zkrátil, ale jinak seriál tvořený zvířátkama ty nejmenší vždycky potěší a pak mají i zájem se o nich něco dozvědět. Mou dceru seriál právě kvůli tomu bavil a hned si zapamatovala, co jaké zvířátko papá a kde žije apod. ()