Charlie Bontempo (Joe Pesci) a jeho žena Grace (Helen Mirren) vedou první legální nevěstinec v USA. Jmenuje se Love Ranch a sídlí v části Nevady, kde nepřekračují zákon. Graceina matka byla Madam, a tak Grace ví o tomto obchodě všechno. Iniciátorem byznysu byl však Charlie. Všechno jde hladce, ale potřebují ještě vyhazovače. Charlie uzavře smlouvu se slavným argentinským profesionálním boxerem Armandem Bruzou. Grace překvapuje, že Bruza je ochoten žít a trénovat v nevěstinci. Dalším překvapením je jeho zájem o ni, i když je vdaná a starší. Časem si však dělá nároky nejen na Grace, ale chce se stát i obchodním partnerem. Když Charlie vytuší, co se za jeho zády děje, dochází ke katastrofě. Film je natočen podle života skutečného manželského páru Joea a Sally Confortových, kteří si otevřeli v 70-tých letech první legální nevěstinec v USA "Mustang Ranch" v Nevadě. (TV JOJ)

larelay

Film urcite nepatri medzi vrcholne momenty Heleninej kariery a Taylorovej tiez, ale cuduj sa svete, mna velmi potesil. Vyvolal emocie, ci uz pozitivne alebo zaporne a dve hodinky ubehli ako voda. Prijemna hudba, prijemna atmosfera a hlavne som sa nenudila. A vzdy mam rada, ked film predci moje ocakavania, takze preco nie... Nemozu byt vsetky snimky oscarove :D ()

terunka003

Skutečné, drsné, boxerské, sprosté, prostituční × ne příliš výrazné. Příběh celkem dobrý, ale trochu temnější, zřejmě je to tím ročním obdobím, prostředím a vztahem manželů. Love Ranch není žádná bomba ani přes Helen Mirren, která výsledek moc nezachránila. Film je to surovější a ne příliš optimistický. ..by mi švihlo bydlet tam s nima.. ()

strougy

Otravná červená knihovna, kde jedinou sledovatelnou věcí byl Joe Pesci hrající tradičně Joe Pesciho. Jinak to je strašná nuda natočená podle klasické šablony, kterou by v Rakousku či Venezuele určitě dokázali zadaptovat do tisícidílné telenovely, nad kterou by následně toužebně vzdychaly všechny staré panny, co podobné repetitivní pitomosti sledují. ()

Martin741

Reziser Krajcir Hackford /Dabluv advokat, Ray/ natocil hodne priemerny a dost nbudny film o otvoreni nevestinca v akomsi US state. Joe Pesci /Casino/ a Helen Mirren /RED/ odohrali len priemer a prvotne dobre dialogy sa v strede filmu utopili az vo vatovo planom plkani. Exteriery su na urovni, preto sa nekona odpad : 25 % ()

Bobik9

Krásný podhodnocený film! Zajímavý životní příběh, který tvůrci parádně obsadili. Hellen Mirren a joe Pesci jsou naprosto dokonalí! Do toho velmi příjemné překvapení v podobě Sergia Perise-Menchety! A k tomu přicmrndávali Gershon, Ling, Cranston a Manning. Výborná hudba, krásná výprava a spousta vtipu, který se překlene v lehkou depresi. Film, u kterého je podle mě nesmysl, že se neobjevil v kinech, protože se jedná o totální mainstream, který se bude líbit celké škále diváků. ()

• Když Grace (Hellen Mirren) kritizuje Charlieho (joe Pesci) klobouk, odpoví ji: "Who do you think you are, the queen of England?" tedy v překladu "Kdo si myslíš, že jsi, královna Anglie?". Helen Mirren hrála v minulosti anglickou královnu třikrát, a to ve filmech Šílenství krále Jiřího (1994), Královna Alžběta (2005) a ve filmu Královna (2006). (Stanislaus)
  • Režisér Taylor Hackford a Helen Mirren byly od roku 1985 manželi. Dvojice spolupracovala také na snímku Bílé noci (1985). (Lynette)
  • Herečka Helen Mirren řekla, že si přála moc tuto roli majitelky prvního zlegalizovaného nevěstince v roce 1971 ve Spojených státech amerických zahrát nejen proto, že je dle skutečného příběhu manželů Sally a Joe Conforteových, majitelů nevěstince Mustang Ranch v americkém státě Nevada, podle kterého film dostal dokonce originální anglický název, ale také proto, že se jí líbil námět i prostředí a že má ráda i 70. léta. Skutečný nevěstinec Mustang Ranch dokonce rovněž navštívila. (Lynette)