...A je to! - Pat a Mat se vracejí (2002) (séria)

Natírají podlahu (S04E07)

(epizóda)
Animovaný / Komédia / Rodinný
Česko, 2003, 8 min

Pat doma uklízí a stírá prach a při tom se mu podaří shodit květináč. Při uklízení střepů a hlíny svou nešikovnoustí poškrábe skříň. Škrábanec se pokusí zabarvit barvou, ale co se nestane, celá plechovka spadne na zem a způsobí nevyčistitelný flek. Tak se Pat rozhodne natřít rovnou podlahu v celém pokoji v čem mu pochopitelně pomáha kamarád Mat. (jonyyy)

BlackMount

Pat a Mat řeší problém znečištěné podlahy za pomoci několika plechovek s barvou, koštěte a čajové konvice. I přes vynález tohoto šikovného udělátka pro pohodlné natírání se nevyhnou maléru, z něhož je nakonec dostanou obyčejné nůžky. Tohle je velmi slabá epizoda s minimem vtipu a nevýrazným závěrem. ()

stration