Zoznam scénok:
13. Night at the Roxbury
14. 2 Short Clips
15. Terrence Maddox
16. Dodge Stratus
17. Voice Modulation Syndrome (Flipper)

H34D

Kvalitou poměrně nevyrovnaný soubor, rozhodně ne těch "nejlepších" skečů Willa Ferrella. Scénky jsou točeny naživo, proto mají určité kouzlo aktuálnosti, vtip improvizace, ale sem tam trpí i slabší připraveností (např. pointa Lovers in Hot Tub se jaksi vypařila). Rozhodně ne vše bylo vtipné a v podstatě nic nebylo geniální, takové fikční rozhovory zvládá Sacha Baron Cohen mnohem líp... Celkově málo soudržná, lehce nadprůměrná dávka vysoce nadprůměrného komika Willa Ferrella. 6/10 ()

ladko

Dvd za 7 dolárov - no neodolal som...Niektoré skeče geniálne(dog trainer, Robert Goulet, Celebrity Jeopardy, Bush...), niektoré slabšie, ale inak absolútna paráda. A interview u Conana s Robertom Gouletom nemá obdoby:). Bush: "I will work 24/7. That's twenty four hours a week....Seven months." ()

neoBlast

Pro člověka jako já, který se teprve nedávno zamiloval do konceptu SNL je tohle povinná vycházka do historie, protože Will Ferrell je jedním z nejvýznamnějších pilířů, na kterém kdy byla Sobotní šou ve své době postavena. Samozřejmě ne všechny skeče jsou stejně silné, a už vůbec ne kvalitativně vyrovnané, což může být námětem pro diskuzi, ale improvizace Willa Ferrella je obdivuhodná bez jakýchkoliv námitek. 70 % ()

Paity

Není to nic extra, asi takto by mělo znít hodnocení. Will Ferrell je do jisté míry šílenec a scénky promítané to dokazují. ()