Dobrodružství Olivera Twista

• Francúzsko Les Nouvelles Aventures d'Oliver Twist (viac)
Animovaný / Rodinný
Francúzsko / USA, 1997, 22 h 32 min (Minutáž: 26 min)

Pejsek Oliver zažívá ve viktoriánské Anglii spoustu dobrodružství. Poté, co uteče svému pánovi, krutému kocourovi, se dostane do party zvířátek, s nimiž se nebude ani chvilku nudit... (oficiálny text distribútora)

Koda

Tohle je překvapivě jeden z těch Fox Kids seriálů, který se původně vysílal na tomto kanálu a potom si ho přebrala TV Prima. Skvělá dobrodružství plná příběhů, nástrah, záchran a řešení případů dostávají naši 3 kamarádi - Králík, který si říká "Lstivý Lišák", šéfující skupinku a vymýšlí způsoby, jak se k něčemu dostat, sirotek Oliver, který utekl řediteli sirotčince a potom prase Charlie, který je asi nejvíce tvrdohlavý z party, ale vše myslí dobře. Tito přátelé vždy dostanou úkol buď od starouše Fagina, nebo se dostanou do problému, kdy zachraňují ruskou princeznu. Mě tento seriál připadal hrozně milý, zvířata byla roztomilá, příběhy dílů měly hlavu a patu a na český dabing se taky dá zvyknout. Nevím, co se tady vymýšlí s nízkým hodnocením, ale za mě jeden z nejlepších seriálů, které jsem viděl. ()