Sklizeň netradičního humoru ze všech koutů našeho hornického velkoměsta v televizní úpravě scénické škytavky Komorní scény Aréna. (oficiálny text distribútora)

slunicko2

Trochu mi představení připomnělo Schmidtovu Ypsilonku. 1) Spoustu narážek a vtipů asi pochopí hlavně místní obyvatelé nebo skuteční znalci Ostravy. Já mezi ně nepatřím._____ 2) Viděl jsem v televizi. Pokud má kolega mikestiff***** pravdu, představení naživo je výrazně lepší než televizní sestřih. Ale když to napíše provocateur mystiffikator... ()

Rodriguez

Osobně mě tahle sklizeň otravného humoru nevzala. Asi jsem nebyl správně naladěn na tento druh zábavy (pokud se tomu tak dá říkat). 15% ()

mikestiff

Jedno z nejlepších představení jaké jsem osobně viděl. Bohužel s dost zmršeným TV sestřihem :( Kdybych měl hodnotit jen podle televizního záznamu, tak bych si musel vystačit se třemi. ()

Pitryx

Na tohle by měl být dvojí metr. Mi to legrační nepřišlo, tedy na poprvé, ale podruhé jsem si říkal, že to není tak nejhorší. Tak nevím asi je to podle nálady nebo co. ()