Novo prijatý konateľ medzinárodnej spoločnosti, Larry Sorenson, sa stane obetou únosu. Únoscovia pošlú požiadavky na videopáske priamo jeho manželke, Elizabeth. Žiadajú od nej pozastavenie všetkých finančných dohôd v rámci Európy. Ak túto požiadavku nesplní do 12 hodín, popravia Larryho a následné aj všetkých ľudí z manažmentu spoločnosti. Toto vedie burzu spoločnosti do záhuby. Policajný detektív zo Seatlu, Jimmy Kelsoe má však podozrenie, pretože všetko prebieha príliš čisto. Jade Marlo, agent FBI a detektív čoskoro zistia, že celý únos ma slúžiť na to, aby sa zmanipulovali ceny na burze, a aby ju tak následne mohla prevziať mafia. Detektív Kelsoe a Elizabeth spoja svoje sily. No Elizabeth si čoskoro uvedomí, že ma s detektívom Kelsom oveľa viac spoločného, než len snahu o vyriešenie únosu jej manžela. Kelsoe si tiež uvedomuje, že jeho vzťah k Elizabeth prerástol cez profesionálnu hranicu. Plynúcim časom, Kelsoe a Elizabeth musia zápasiť s ich citmi, pretože len tak môžu zachrániť Larryho život... (oficiálny text distribútora)

TeeAge

Už názov filmu predpovedá, akú obsahovú a vzhľadovú formu môžeme očakávať. Takýto kaliber bol slabý už v 80. rokoch, a nie teraz... Dostačujúce to bolo na čierno-bielej Testla telke so šumicou obrazovkou. ()