V závěrečném díle se tento oceněný seriál dramaticky uzavře. (Netflix)

0verseer

Čo napísať k poslednej časti najlepšieho seriálu všetkých dôb? Asi to, že po jej vzhliadnutí som cítil veľké zadosťučinenie zo záveru a zároveň akúsi prázdnotu z toho, že predsa ide o definitívne poslednú epizódu Breaking Bad. Veľká vďaka Bryan Cranstonovi, Vince Gilliganovi, Aaron Paulovi a všetkým, ktorí sa na tomto seriáli podieľali. ()

LachtanShows

Musím zcela otevřeně přiznat, že 5 hvězd v hodnocení není zcela upřímných, k Waltovi jsem sympatie vlastně nikdy nechoval a s jeho rostoucím egem a mocí gradoval i můj nezájem o jeho osud. Naštěstí se ale před samotným závěrem zaručil o zadostiučinění těm, kteří mě připravili o nejlepší seriálovou postavu. Tak ještě El Camino a mám hotovo. ()

Maysha

SPOILERY: Jelikož se jedná o poslední epizodu, tak si zde dovolím shrnout veškeré mé pocity ze seriálu. Kdyby se do podsvětí nezamotala Skyler, seriál by byl o mnoho lepší. Ač jsem s ní soucítila, co se týče chování jejího manžela, tak mě od začátku srala. Vrcholem všeho bylo darování peněz Tedovi. Přišlo mi to naprosto zbytečné, nelogické a podle mě by se seriál bez tohoto aktu obešel. I přes to, že se mi Walt co díl hnusil, bylo mi jej na konci opravdu líto... Do všeho se dostal s tím nejlepším úmyslem, ale místo toho o vše přišel. Nakonec vlastní hloupostí dal přesnou lokaci s penězi tomu nejhoršímu, kterého si mohl vybrat. Nejvíce mi však bylo líto Hanka. Vím, že to jinak nešlo, ale zrovna on si nezasloužil takhle skončit. Duo Jesse a Walt bylo bezkonkurenční. Škoda, že to mezi nimi skončilo špatně. Walt měl nejméně 3 šance s tím utnout a užívat si života s jeho rodinou, aniž by se na něco přišlo, a nechat jeho parťáka na pokoji, ale místo toho se z něj stal narcistický sociopat. Naopak z feťáckého hajzla Jesseho se stal rodinný cíťa. Překvapivý vývoj postav. Jen je škoda, že tvůrci na konci neukázali, jak Elliot s Gretchen předávají peníze jeho dětem. ()

Scanerior

Tato epizoda byla naprostý mazec a spolu s S4E13 a S5E13 patří k tomu nejsilnějšímu, co seriál nabídl. Vše důležité se tu ukončí a nutno říci, že famózně a jeden otevřený konec, který se možná uzavře ve filmu tu vůbec nevadí, ba naopak, pokud se někam hodil otevřený konec, tak rozhodně sem. Líbí se mi i jak to dopadne se samotným Walterem a jak je jeho finálová scéna skvěla pojata spolu s hudbou. Sice bych si možná představoval jiný konec (z hlediska toho, jak dopadnou některé postavy...), ale vzhledem k tomu do jakého bodu seriál dospěl, tak myslím, že toto byl excelentní závěr. ()

hephaestus

Nechápem sympatie s Jessem, áno Walt bol psychopat, ale Jesse to proste posral na plnej čiare. Walta som prestal mať rad po prihode s Jesseho frajerkou, potom sa jeho charakter pekne vyfarbil, v poslednom dieli však dokonal čo mal, prechadzka po labaku bola pekný klinec. No a Jesse, ten si nezasluzil žiť, ohrozil a zničil všetko. Asi toľko k deju, co sa tyka serialu, hm, tazko sa najde nieco lepsie. Chapem ze Černobyl je fajn, ale predsa 5 dielov vs. Takyto brutalny pribeh vo vyse 60 ? To sa neda zrovnať ()

• Rozložíme-li název poslední epizody Felina (2013), dostaneme "Fe" jako železo (převládající chemikálie v krvi), "Li" jako lithium (nejpoužívanější kov při výrobě metamfetaminu) a "Na" jako sodík (důležitý prvek v slzách). Uvedené výrazy konečný díl více než vystihují. „Felina" je rovněž anagramem pro "Finale" (závěr). (Miuri)
  • Když se Walt (Bryan Cranston) prochází varnou, pozastaví se nad správnou teplotou v nádrži, která je 85 stupňů. Tato správná teplota byla sporem mezi Waltem a Galem (David Costabile) ve 3. sérii. (Stewik)
  • Poslední díl seriálu prolomil v USA rekordní hranici 10 milionů diváků. Nenechalo si jej ujít 10,3 milionů lidí, z toho 6,7 milionů dospělých ve věku od 18 do 49 let. (hippyman)