V předposledním díle seriálu se začnou uzavírat události, které se daly dávno do pohybu. (Netflix)

Tumbik

Při scéně, kde ta slizká k**va Todd zabil Jesseho přítelkyni přímo před jeho očima jsem se málem rozbrečel. Doufám, že Walt na něj bude pamatovat! Další vynikající drama... Ta originální hudba Breaking Bad na konci dílu byla prostě luxusní (celkově ta scéna byla dost stylová). Rozhovor Walta s Juniorem byl taky perfektní! ÚŽASNÉ! ()

Frajer42

Spoilery! Líbí se mi v jakém rytmu se nese závěr seriálu. Podobnou chatu v horách, kde se schovává Walt bych bral klidně i v případě, kdy bych nebyl celou amerikou pronásledován. Všechny postavy jsou utopené ve vlastních domněnkách a došlo na několik opravdu silných dialogů. Nesmírně mě baví postava Todda. To je naprosto prvotřídní psychopat a je věčná škoda, že jej člověk neměl možnost poznat dřív. Moc se mi líbí, že seriál alespoň v samém závěru připravuje pro diváky poměrně nečekaná úmrtí důležitých postav a konečně naplno otevřel kohoutky napětí a chladné brutalitě. Super předskokan k finále, u kterého nečekám nic jiného, než že bude naprosto dechberoucí. ()

Vajonek

Po předchozím díle, kdy se zdálo, že už snad nemůže být hůř, se rychle přesvědčujeme, že již zasazené rány lze ještě dále rozdírat, že je pořád kam posouvat práh ubližování jiným, sama sobě. To, co se v tomto díle stane Jesseemu nebo ten rozhovor otce se synem, to bylo tak intenzivní, smutné, kruté! A samozřejmě skvěle zahrané. Plus výjimečná stylová chvilka, kdy poprvé slyšíme úvodní hudební motiv na konci epizody. Finále je za dveřmi, těšme nebo děsme se..? ()

Anderton

Veľký nádych pred veľkým finále. Emócie bolo treba schladiť nejakým tým snehovým popraškom na severe, na juhu to ale "žije" a bohužiaľ to odnesú Jesseho najbližší v dosť možno najhnusnejšej (rozumej po psychologickej stránke, nie kvôli nejakej explicitnosti zobrazeného) scéne celého seriálu. Preto nemôžem ísť na plný počet, toto bolo na mňa príliš. A netreba zabúdať ani na ďalší objav seriálu, Jesseho...tentokrát toho druhého, Plemonsa. ()

HellFire

Miluju, když se filmaři drží zlatého pravidla „show, don't tell“. Jak divákovi řekneme, že uběhlo spoustu času a Walter na tom není dobře? Jednoduše si sundá čepici a bum, najednou má vlasy a vousy. A když leží na posteli, z prstu mu spadne snubní prsten, takže je hned jasné, že zhubnul (částečně kvůli chemoterapii, částečně kvůli nedostatku výživného jídla). A teď už je jen na divákovi si domyslet, kolik času asi uběhlo. Žádné vodění za ručičku. ()