Jedna neobvyklá strategie začne přinášet ovoce. Plány, které můžou všechno změnit, se dají do pohybu. (Netflix)

Anderton

Tak a teraz buďme všetci múdri. Kto je väčší hajzel, komu držať palce, na koho stranu sa prikloniť? alebo sa ešte za tých pár zvyšných epizód opäť celá situácia prevráti naruby? Som nesmierne rád, že tvorcovia sa snažia zobraziť situáciu neprikrášlene a nechať čisto na divákovi, ako ju bude vnímať. A je vôbec možné po tom všetkom vnímať ešte niečo objektívne? Inak náhody sú pevnou súčasťou celého BB, ale sú premyslené do bodky, nejde o žiadnu scenáristickú barličku. ()

Tumbik

Ta pátá série je prostě neskutečnej nářez, každá epizoda čím dál víc dramatická, nedá se očekávat co se stane, nic se nedá předvídat. Vztahy mezi jednotlivými postavami se s každou epizodou víc a víc zhoršují. Tento díl byl neskutečné drama. Absolutně vynikající, geniální, dokonalý... však to znáte :)... ()

Frajer42

Spoilery! Trošku slabší díl. Sesterské duo pičí dostalo až příliš prostoru narušit mi divácký zážitek. Situace nám svedla dohromady dva lidi, u kterých bych rozhodně nepředpokládal jakoukoli spolupráci. Jinak opravdu trošku nuda. Hlupáci kují pikle, kterak dostat Walta na kolena. Snad bude další díl na události bohatší a na ty dvě píče naopak chudší. ()