Walter zkusí dohodnout spolupráci s Declanem. Hank dostane rozkaz nechat Mikea být, a tak se zaměří na právníka, který vyplácí Mikeovy muže. (Netflix)

castor

Produkují pervitin o sedmdesátiprocentní čistotě. Pokud mají dobrý den… S Waltovým produktem se to nedá srovnávat, on má pravou americkou Coca-Colu. Teď můžou mít nejlepší vařiče a nejlepší produkt. Minule zkušený profík Mike chyboval (jen ruka k topení), teď klopýtnul znovu, když si nechal „laskavost“ dovézt od Walta. Jindy hysterka nebo nervózní manžel, aktuálně je právě z Walta zase arogantní, zaťatý a neurvalý výrobce drog. A teď je jeho (chování k Jessemu, finále s Mikem) sešup po skluzavce prohnilosti ještě fatálnější. ()

0verseer

Dokonalé. Od úvodu- "Say my name." "Heisenberg." "You're goddamn right." , cez diabolské presvedčenie Jesseho Waltom, kde bol Walt na záporácky rovnakej úrovni s Darth Vaderom, keď presviedčal Lukea, aby spoločne ovládli Galaxiu (lepší kompliment už asi vážne nejde vystrúhať) až po priam poetický skon jednej z hlavných postáv v závere. Ten osobne radím medzi top momenty na filmovom, či ak chcete seriálovom plátne aké môžete vidieť.'Tlieskam Schnauzovi za réžiu a scenár spolu s Gilliganom, Catlinom a Gouldom. Páni, ďakujem za tento masterpiece. ()

Frajer42

Spoilery! Dějově a událostmi nabitá epizoda. Starý zapšklý plešárd Mike se dopustí své první a poslední chyby v životě. Mimo to nás čeká například i rychlokurz v pernikaření pro ambicióznícho psychopata. Na scéně se také objeví nový a nadějný distributor, slibující rozjetí kšeftu na plné obrátky. ()

Anderton

Dvaja sympaťáci Hank a Mike si už dlho idú po krku a Hank dostane (konečne!) dokonalý nápad. Lenže epizóda je najmä o Waltovi a Mikeovi, a ešte o Waltovi a Jessem. No je to proste epizóda, kde sa každý konfrontuje s každým a je to takmer dokonalé. Len mi je ľúto toho záveru, dúfal som, že pôjdeme až do finále v plnom počte. ()