Skyler si vymyslí komplikované vysvětlení, jak jejich rodina přišla k penězům. Ustaraný Walt zjistí, že Hank zahájil nové vyšetřování. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Až na pár světlých momentů to byl další z nudnějších dílů. Bohužel to tvůrci opět začínají kurvit a cpát tam to sesterské duo píčí více, než by bylo bývalo zdrávo. Celá epizoda na mě působila jako předskokan k něčemu většímu. Už několik dílů mě nebaví jiná linka než ta Jesseho. Snad se to opět brzy rozběhne. ()

castor

„Budeš brečet? Na povel. Až si šťouchneš do očí, uděláš to pomocí pravé nebo levé ruky? Jedna slza? Dvě slzy?“ Skyleřin plán o tom, kterak rodinka přišla k penězům, je… no, hlavně nepříjemně zdlouhavý. Hank už není takovým skeptikem, z postele začal šťourat do svého staronového případu. Nicméně příběhově jsme se nikam příliš neposunuli. Víc mi dlouhodobě vadí Walt, ale teď se hodně iracionálně chová i Jesse. Chápu, že zcela po svém tlumí tlak, kterému byl vystaven, ale nebaví mě to. Celý díl znovu působí jako předskokan k něčemu zásadnímu. ()

• Mike Ehrmantraut (Jonathan Banks) brání náklaďák pistolí Heckler & Koch Mark 23 ráže .45 ACP, zatímco oba lupiči střílí samopaly Heckler & Koch MP5K. Při druhém přepadení náklaďáku se uvězněná dvojice hlídačů snaží prostřílet ven zbraněmi M4A1 Carbine a Colt Model 933. Narkoman (Damon Herriman) ve svém domě ohrožuje Jesseho (Aaron Paul) brokovnicí Smith & Wesson 3000. (ČSFD)