Skyler po leteckém neštěstí přinutí Walta odstěhovat se z domu. Jessemu pomůže pobyt v léčebně vypořádat se s jeho rolí při nehodě. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Odporně vlažný start série a doposud jeden z nejnudnějších dílů. Místo toho, aby se kokot Walt radoval, že mu ta píča chce konečně prokázat službu a opustit ho, tak truchlí. Místo drogového byznysu tedy sledujeme manželské problémy a já nestačím děj zrychlovat. Mrzí mě, že se stále opakuji, ale obsazení píče Skyler byl totálně debilní režisérský tah. Nelíbí se mi jakým způsobem je ta její debilní role napsaná a už vůbec se mi nelíbí sledovat herecké trápení Anny Gunn. Ti dva plešatí šulini, co se tam občas mihnout dojem sami nezachrání. Slabé 3 *. ()

castor

Konečný počet ztrát na životech se zastavil na čísle 167. V „centru kontroly“ pracoval 19 let, nyní udělal truchlící otec fatální chybu. Kdo za tím vším asi stojí? Jesse dokončuje odvykací léčbu, Walter pálí peníze, Skyler vysedává u rozvodové právničky. „Pouze vyrábím,“ začátek třetí série a Walt jde před manželkou konečně s pravdou ven. A Gusovi řekne, že končí. Ten však přichází s lákavou nabídkou. ()