Walt kvůli důležitému obchodu zmešká narození dcery a ještě se hádá s Jessiho přítelkyní o jeho podíl. (Netflix)

Anderton

No to ma poser, človek si myslí, že vie, o čom sa bude točiť dej tesne pred finále série a tvorcovia to odbijú ako jasnú vec a prídu s niečím iným, neočakávaným a snáď ešte lepším, ako si divák myslí, že to môže byť. Cítiť, že tu už ide skutočne do tuhého a od smrti jedného z dílerov v tejto sérii už fakt ani nemá zmysel sa hrať na čiernu komédiu, tu už si s drámou bohate vystačíme. Čím zase nevylučujem, že nás nejaký ten humor a ľahšie epizódy nemôžu v budúcnosti tiež čakať. ()

castor

„Co? Vy máte v garáži tiskárnu na výrobu padesátek?“ Jesse začal svou potravu přijímat nitrožilně, Walt mu po uplynulých turbulentních událostech nehodlá dát půlku peněz, dokud nebude pod vlivem. To se jeho sličné brunetce líbit nebude. Walt je mezitím milující taťka, a s jedním podobným (mimochodem leteckým dispečerem) se potká nad pivem. Klobouk dolů, když si divák myslí, že tak nějak tuší, ale tvůrci přijdou s něčím nečekaným a nápaditým. Tenká hranice mezi oběma Waltovými světy se zase razantněji setřela. Walta proměňuje moc. Finále silné. Rozhodně nejlepší epizoda druhé série. ()

Frajer42

Spoilery! Další luxusní epizoda, kterou kazí jen vyvrhnutí zbytečného potomka píčou Skyler. Když vezmu v potaz, že mě sere kompletní Waltova rodina, tak se mi chce jen při pomyšlení na dítě, o které se teď bude muset někdo starat, zvracet. Teď se mohu děsit dlouhých minut debilních scének. Raději bych více sledovat rozfetovaného Waltova poskoka, který mu téměř pokurvil kšeft života. Neskutečně se mi líbil závěr, kdy Walt musel přemoci své instinkty a nechat černovlasou feťáckou píču zhynout. Těžké, leč správné rozhodnutí. ()

Trevor

Záverečných 7 minút epizódy bolo lepších ako 90% všetkých seriálov v celej svojej dĺžke, a na základe mojich štatistík môžem s úplným kľudom tvrdiť že v mojom prípade lepším ako cca 94% všetkého čo som kedy videl. A to som ešte k minimálne ďalším 3 percentám mojich 5* hodnotení milosrdný, že ich porovnávam s touto epizódou. 10 epizóda piatej série seriálu Bates Motel  The Cord je v rýchlosti jednou z mála ktorá sa svojim úplným koncom dokázala k tejto epizóde priblížiť. Ja, zvyčajne veľký kritik a rozpísaný užívateľov som nemal slov.... ()

BROKEN_

Dokonalý! Scénář je na absolutní špičce, a jen koukám s otevřenou hubou na ty úžasné scény, které mají dokonale napsané postavy, plus, jsou zahrané bez chyby. Dost možná nejlepší epizoda 2.série. ()

LachtanShows

Nebylo mi jasné, jak to nakonec s postavou Krysten Ritter skončí, ze začátku mi byla i víceméně sympatická. Ke konci se ale transformovala ve více nesnesitelnou smažku než je sám Jesse, tudíž jsem rád, že s námi do třetí řady nepokračuje. ()

PaTeXx

Unikátní epizoda, která obsahovala mnoho stěžejních scén pro progres série, potažmo seriálu (hádka s otcem, pivko v baru, poslední dávka). Vyloženě mi mrazilo v zádech. Ale jestli je něco, co umí tento seriál opravdu nejlíp, pak je to vývoj všech postav. Světe, div se, Jane je kupodivu trošičku na prachy a těch Jesseho čtyřistaosmdesát tácků bylo to poslední zlato, které dokopala. ()

Tumbik

Kurňa tomu říkám díl!!! Absolutní majstrštyk, dokonalé ve všech stránkách... a ten konec... prostě skvělý, neskutnečný, dokonalý scénář, herci neskutečně skvělí... ukázka toto, jak má seriál vypadat!!! Ta scéna, kdy se potkal Walt s otcem Jesseho holky, byla skvělá. Ale rozhodně nejlepší byla závěrečná scéna... Waltovo rozhodnutí... Jeden z nejlepších dílů seriálu. ()

propca23

Walter prodá velké množství perníku a vydělá balík. Šlo to vcelku hladce, ale kdyby Jesse nebyl smažka, šlo by to líp.  Jesse touží po svém dílu peněz, nýbrž Walt mu jej chce dát až přestane býti smažkou. Toť zápletka tohoto dílu. Do tohoto sporu se vmísí Jesseho feťacká kurtizána, která tak prahne po penězích, že začne Walta vydírat. ()