Skyler je s blížícím se porodem pořád nejistější. Walt musí po smrti dealera najít nový způsob, jak se zbavit už uvařeného perníku. (Netflix)

castor

Mají navařeno, ale netuší, co se svým zbožím udělají. Jeden krok kupředu, další dva zpět. Důležitý kontakt vycouval, Jesseho s Waltem zdaleka nepovažuje za obezřetné a rozvážné. Walt přesto vytrvá. Úvodní střelba cool. A znovu je třeba volat Saulovi. Skyler rodí a Walt potřebuje obratem svůj produkt. Podezřelé situace a otázky bez smysluplných odpovědí v manželství Skyler a Walta každopádně nadále pokračují. Tady měli tvůrci krapet zabrat. Nicméně graduje to solidně. Zkapalo už pár gangsterů i civilistů, na řadě je růžový plyšák. ()

Frajer42

Spoilery! Další napráskaný díl. V závěru jsem zapomněl dýchat a málem jsem kvůli tomu zhynul. Našim hrdinům se podstatně zúžil zástup prodávajících dementů, jelikož byli dementy, a tak je třeba volat Saulovi. Mladší z hrdinů rozjel těžkou drogovou ligu a svojí dementní černovláskou začali přijímat stravu nitrožilně, čímž si zadělali na problémy. Zážitek mi stále kazí jen ta píča Skyler, kterou stále sleduji ve dvojnásobné rychlosti. ()

Anderton

Už som došiel na to, čo mi v tomto seriáli chýbalo ku šťastiu....biznys vedený v reštaurácii rýchleho občerstvenia. Niežeby nebola táto epizóda skvelá sama o sebe, ale dáva tušiť, že nás čaká skutočne veľké finále. Záverečná desaťminútovka vás našponuje na maximum. Pozrieť si ďalší diel tesne po Medzi nebom a zemou je nevyhnutnosťou, ak nechcete dobrovoľne zošalieť. ()

propca23

Jeden z Jesseho poskoků byl zavražděn a vypadá to, že to s byznysem pana Bílého a ružového chlapa půjde do kytek. V tu chvíli přichází na scénu Saul, který jim pomůže sehnat parťáka. Přes Saulovy kontakty se Walt sejde s milým pánem černého vzezření a nakonec se tedy domluví na spolupráci. Byl to jeden z nejlepších dílů, tedy až nu dějovou linku waltovy, hormony zmanipulované, ženy, která dělá vše proto, aby ji ten její šéf vobtáhl. ()