Vzhledem k vedlejším účinkům a rostoucím nákladům léčby žádá Walt Jesseho, aby pro jejich drogy našel velkoobchodníka. Tím se dostane do maléru. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Po delší době opět díl, který byl pořádně cool. Celý je o perných perníkových začátcích a snaze přetransformovat maloobchod ve velkoobchod. K tomu bylo třeba přesvědčit lehce nevrlého distributora. Vzhledem k tomu, že se pomalu ale jistě vkrádá do našich životů zima, tak se hlavní hrdina nedobrovolně uchýlil k letnímu sestřihu, který mu dost sekne, neboť nyní vypadá jako tvrďák. Závěrečná exploze neměla chybičku. Jsem zvědav na finále série. Zatím se jedná o celkem cool seriál. ()

castor

Walt začal ztrácet váhu, je mu blbě a Skyler vadí, že jí evidentně neříká všechno. O jeho diagnóze se dozvídá i Jesse, který má být při prodeji nápaditější. Potřebují distributora. A co když jím bude nestálý magor Tuco, kterému krystal zatraceně zachutnal? Walt po něm vyžadoval víc odvahy, Jesse ovšem skončil v nemocnici. Takže do doupěte dealera nakluše sám. A je evidentní, že Walt se mění... V dobách, kdy televizním obrazovkám vládnou nejen vyšetřovatelé, ale i sérioví vrazi či korupcí nasáklí politici, je tu nemocný učitel chemie, který svůj život otočí vzhůru nohama. Není důležitý cíl, ale cesta. ()

• Když Walt (Bryan Cranston) během pokeru blafuje, aby nad Hankem (Dean Norris) vyhrál, předznamenává to, jak dobře umí Walt lhát a jak Hank po celou dobu seriálu nedokázal Walta podezírat. (KGBelik)
  • Toto je první epizoda, ve které se Walter (Bryan Cranston) představí jako Heisenberg. Werner Heisenberg byl jedním z nejvýznamnějších fyziků 20. století, který získal Nobelovu cenu za podíl na objevu kvantové fyziky. Heisenberg zemřel na rakovinu, proto si Walter osvojil jeho jméno. (HellFire)
  • Během rvačky s Tuco Salamancou (Raymond Cruz) se Aaron Paul (Jesse Pinkman) praštil do hlavy a krátce upadl do bezvědomí. (Marpe)