Skyler zasáhne, aby přiměla Walta k přijetí velkorysé nabídky bývalého výzkumného kolegy, který chce léčbu rakoviny zaplatit. (Netflix)

castor

Jakýsi pokus o návrat do normálního života. Jesse ovšem na pracovních pohovorech nezáří, Walt dostává pracovní příležitost od bývalého výzkumného kolegy. Celé je to ale o velkorysé nabídce zaplatit mu léčbu, v čemž má tak trochu prsty Skyler. Ale Walt, který i na naléhání „rodinné rady“ kývne na podstoupení léčby, si ji hodlá zaplatit sám. Proto se znovu spojí s Jessem. Vince Gilligan, který byl jedním z předních tvůrců legendárních Akta X, to celé postupně náramně vymyslel. Je hlavně kouzelné sledovat, jak se postavy postupně vyvíjejí a jak nebezpečně posouvají svůj morální limit. ()

Tumbik

Ač mě to velmi mrzí, musím jít s hodnocením takto dolů. První tři (potažmo čtyři) epizody byly opravdu skvělé, ale tato byla na můj vkus moc nudná, skoro celý díl se nic nedělo. I tak se ale těším na další díl. Vypadá to, že se to opět všechno znovu rozjede a vrátí se to na úroveň prvních třech dílů... ()

Anderton

Liečiť sa či neliečiť, to je otázka tohto dielu. Málo divácky atraktívne a príliš tuctové? No ono sa ten Walt ale musí nejako rozhodnúť. Odpovedi sa na konci dočkáte. Aj toho, čo bude nasledovať. ()

Frajer42

Spoilery! Celá epizoda byla v podstatě o pokusu o návrat do "normálního" života. Bylo celkem zajímavé sledovat, rozdílný přístup při hledání zaměstnání. Zatímco feťák musel jít za prací, tak za rakoviňákem přišla práce sama. Když feťák při hledání všechny diváky zaskočil a neuspěl, tak se pokusil navrátit ke kšeftu a pokusil oprášit si základy chemie a ve své znečištěné mobilní laboratoři se pokusil se svým retardovaným kamarádem vyrobit svoji dokonale čistou dávku. Závěr dílu se vlastně kompletně točil kolem rakoviny hlavní hrdiny. Ne, že by to nebylo vůbec zajímavé, ale už jsem v tomto seriálu viděl zajímavější věci. Opravdu se toho za 48 minut příliš nestalo. ()

• V této epizodě Jesse (Aaron Paul) odmítne práci maskota pro místní banku. Když bylo Aaronu Paulovi asi 14 let, přijal práci jako maskot chlupaté žáby pro rozhlasovou stanici, kde v té době pracovala jeho matka. (KGBelik)
  • Ali MacGraw natočila epizodní roli, ale z finálního sestřihu byla vystřižena. (KGBelik)