MONSTER WARRIORS je kanadský seriál původně vysílaný kanálem YTV v Kanadě, u nás se objevil ve vysílacím programu stanice Jetix.
Čtyři talentovaní teenageři (Luke, Antonio, Tabby a Vanka) společně chrání Capital City před útoky ďábelských monster, za jejichž vznikem stojí pomstychtivý neúspěšný režisér Klaus von Steinhauer, kterému se podařilo jeho filmové obludy oživit. (Lukaaasek)

Holusacek

Jako malý jsem to doslova,,žral´´,ale když se nad tím vlastně ted zamyslím...nevidím v tom nic excelentního a navíc bylo vždy jasné že ty monstra porazí.Jednu hvězdičku za doby kdy mě to bavilo a také za to že jsem se hodně kdysi těšil jaký bude další díl.Tenkrát bych to viděl na 81% -4 hvězdičky,dnes na 16%-jedna hvězda. ()

SeBig odpad!

taky dobrá hovadina co dávali chvíly na jetix stačilo mi pár dílu a mě je jasný co si tahle slátanina s děsnými herci, velmi špatnými efekty a jen jednou pěknou herečkou zaslouží... ()

OneFreeMan

"Víc, akce, víc dobrodružství, víc oblíbených pořadů, uvidíš co nevidět! Je čas na Jetix MAX!"  Znělka na kterou čekalo každé malé dítě které v té době mělo doma Jetix!!! A pokud se nepletu, toto byl jeden z vysílaných pořadů po dvacáté hodině, tedy ve vysílacím čase Jetix Max (Jetixu pro týýnejďždry). Dovedu si představit jak malý měl tento "skvost" rozpočet. Protože v době kdy to vysílali mě bylo málo, ale i přes to si pamatuji že to byla docela slabota... Nebo, jak špatný musí být nějaký seriál, aby si malé dítě o 16 let pamatovalo na otřesné herecké výkony účinkujících... Jó je to šajze, ale i tak si na to rád vzpomenu, idkyž dospělým pamětníkům bych nedoporučoval se na toto dívat.... Sentiment většinou zabarví vzpomínky dobré i horší do růžova ale i tak. Nedoporučuji! Ne snad že by na Jetixu schválně vysílali sračky. Ale tu a tam nějaký to šajze do éteru proniklo.... Nicméně na tu dobu 2004-2009 vzpomínám velmi rád a je mi líto že je navždy pryč :'( ()

• Wilson Coneybeare, tvůrce Monster Warriors, řekl: „Všechno mě to napadlo, když jsem uvíznul v metru v tunelu mezi zastávkami. Napadlo mě, že kdyby obrovský T-Rex přišel do tunelu, tak bychom měli pořádné trable. Za 15 minut se metro rozjelo. Vystoupil jsem, šel domů a v podstatě měl Monsters Warriors.“ (Vitox)