Mala Lacey ako veľký hudobný nadšenec objaví v obchode gitaru svojich snov a hneď to beží oznámiť svojej mame Robin. Keď sa na ňu obráti s prosbou o kúpu gitary, mama ju bezpodmienečne odmietne. Potom si však spomenie na svojho otca a jeho radu do rodičovstva: Nikdy nezabudni, aké je to byt dieťaťom. A ako ona dostala svoje prvé auto. To ju nakoniec prinúti prehodnotiť jej prvotný postoj. (anusha)

Gore

Skěvej mix ex-hvězd (Kurt Russell, Chevy Chase, Virginia Madsen), next generation (Dakota Fanning, Kristen Stewart) a nezávislého filmu (Ethan Suplee), kteří se na malé ploše dokážou dostatečně zviditelnit, ale příběh má tak prostinkou linii, kdy dopředu víme, kam se bude ubírat a nečeká nás žádné překvapení. ()

chemicquei

Bohužel jsem neměl tu čest to vidět s titulkama, ale děj byl jednoduchej a zbytek jsem si přeložil sám. Dakota podala vynikající výkon jako vždycky a Kristen zase svůj specifickej jako vždycky :-) Celej děj se točí kolem kytary, kterou Lacy moc a moc chce a maminka to kvůli ceně zavrhne. Pak ale zabrouzdá do vlastních vzpomínek, což nakonec učiní Lacy šťastnou, protože co? ...kytaru nakonec dostane. Kdyby byl film kratší nebo naopak delší, nebylo by to ono. Kate Hudson to vychytala, a nejenom metráží. Trio Stewart, Fanning a Roemer je boží. ()

orkadimenza

Jsem docela směřován k údivu, když průměrná režisérka jako Kate Hudson sehnala tolik dobrých a známých herců (říkám dobrých a známých, protože zrovna u Kristen Stewart ekvivalence neplatí). Ovšem já raději preferuji kvalitní scénář s průměrnými herci než průměrný scénář s populárními herci, protože tahle storka byla dost obyčejná. 13 minut o tom jak chtějí dvě sestry kytaru a auto? To vám odvykládám během deseti vteřin. P.S. To auto za 5 talířů bych bral všemi deseti, na kytaře zas tolik k vidění nebylo. ()

Olík

Možná jsem trochu cvok. Možná jsme všichni tak trochu cvoci, když jde o naše děti. Ale zase – jak by řekl můj táta: „cokoliv tě potěší, potěší i mě a peníze nehrají roli“. Poslední věty krátkometrážní prvotiny neméně slavné dcery slavné matky Kate Hudson přesně vystihují poslání hvězdně obsazeného, pozitivně naladěného a především vkusného shortmovie. ()

GodComplex

Velmi prijemny kratas u ktereho je vylozene zretelne, ze ho natacela zena, coz nemyslim jako negativni faktor, ale proste je tam ten estrogen citit, cimz mi to pripomina filmy Sofie Coppoly, takze pokud by se Kate Hudson v budoucnu vydala podobnym smerem, nemuselo by to dopadnout vubec spatne. Na druhou stranu je blond, takze kdo vi. Stale jeste roztomila Dakota Fanning a Kurt Russell v roli cool fotrika byli take super, takze neni duvod na to nemrknout, tech 15 minut se da urcite stravit i horsim zpusobem. 7/10 ()