Mike a jeho přítelkyně Sheryl se vydávají z Virginie do státního parku Lake Kimbrabow v Západní Virginii, kde chtějí kempovat v lesích a užít si turistiku. Zeptají se na cestu místního hlídače a ten jim poradí, aby jeli po Donner Trail nebo Willow Creek Bridge. Pak ale Mike potká na křižovatce místní obyvatelku Idu Foresterovou, která jim řekne, že v Timber Falls je překrásná krajina a nádherné vodopády a dvojice se rozhodne tam jet. Narazí na potížisty Brodyho, Darrylaa Lonnieho a Sheryl přesvědčí Mikea, aby se zbavil nábojů, které má v revolveru. Utáboří se, ráno je však Sheryl při koupání v nedalekém jezeře unesena. Zoufalý Mike ji hledá a nachází rodinu vyšinutých náboženských fanatiků, kteří jejich prostřednictvím chtějí zplodit dítě. (oficiálny text distribútora)

Hrabka

Průměrné hixplo, které ovšem mezi dnešními břečkoidními vyvražďovačkami a bezzubými krváky působí poměrně svěže. Film mě nenudil a to je hlavní. Náboženskou tématiku sice většinou nemusím, ale tady to jako motiv působilo docela věrohodně. Postavy jednaly celkem reálně a gore scény byly zajímavé. V subžánru hixploitation je tento film docela povedený a pro hororové fanoušky je to povinnost. 60% ()

topr harley

Super horor. Náhodou jsem na něj narazil při přepínání mezi kanály a už jsem vydržel až do konce. Zkrátka mě to usadilo do křesla. Čekal jsem další bezduchý krvák a místo toho jsem dostal napínavou řežbu a fanatických psychopatech, kteří nemůžou mít dítě, a tak si našli zajímavý způsob, jak si ho pořídit. Určitě všem doporučuji. ()

eraserhead666

Nebýt tam docela dobře a netypicky ujetá rodinka a nezvykle hezká hlavní hrdinka, asi bych ten film odstřelil. Jedno klišé za druhým, snad každou scénku už jste viděli v jiném filmu, místy dost předvídatelné. Navíc mě na filmu strašně zprudily dvě věci, a to jeho začátek (proč hned na začátku ukázat, co hlavní hrdiny čeká? To fakt nechápu! Dost blbá móda poslední dobou) a jeho konec (jaký to mělo smysl? to už je klišé non plus ultra, navíc hned od pár vteřin po nápisu "O rok později" zcela očekávané a ještě k tomu dost blbě natočené). Dalo se na to dívat, nějak extra moc to nenudilo, mamka s taťkou byli dost cáklí (taťkův výklad historického údělu a role Jidáše je parádní), ale přes jednu a půl hvězdičky prostě vlak nejede. ()

misterz

Príjemné hixplo o totálne strelených náboženských fanatikoch. Náboženský fanatizmus a jednotlivé charaktery postáv sú tu vykreslené priam ukážkovo. Chcelo to ale trochu viac krvi, lepšie využiť prostredie opustenej usadlosti a zatlačiť na nervy diváka prostredníctvom nejakého mučeníčka. Náznaky by tu boli, ale nič nebolo dotiahnuté. 70/100 ()

honajz

Hixploitation je sub-subžánr hororu a exploitation, kde někdo přijede na americký Jih, aby pak byl (byli, v případě party) rozsekán na kusy. Zatímco exploitation zahrnuje všechny možné druhy vyvražďovaček - nacisty, upíry, kanibaly, dokonce bicyklisty, hixploitation je vyvražďovačkou z amerického Jihu, kde zdá se sídlí různé typy zmutovaných lidí s různými názory na sex, incest, pojídání lidského masa... Děj bývá většinou jednoduchý a často stejný. Aby se nějaký film vyšvihnul mezi známé, musí obsahovat nějaký prvek navíc - buď myšlenku, což je málokdy, nebo skutečně hnusné a nejhnusnější a co nejrealističtější záběry, o což se filmaři těchto dílek snaží seč mohou. V tomto filmu se mladý pár vydá do zakázané zóny jednoho národního parku, a co myslíte? Narazí na podivíny, kteří se ohánějí biblí stejně rychle jako sekáčky a zubatými noži, pokud jimi dostižená žena nechce být po vůli jejich zmutovanému synkovi, aby mu mohla povít hezké zmutované dítko. Jenže ta originalita, nápad, tu chybějí, hnusné je to taky dokonce jen přiměřeně, a minimálně do půlky filmu těžká nuda, kdy čekáte, jako co bude, a ono nic není, mladý pár si prostě užívá výlet. Jen, na rozdíl od mnoha podobných hororů, tento končí trošililinku netradičně. Disk nabídne navíc jen na úvod protipirát, nějaké upoutávky, nějaké další v menu, a jinak nic. ()