Cubasa Chronicle: Tori kago no kuni no himegimi

• Japonsko ツバサ・クロニクル年代記 鳥カゴの国の姫君 (viac)

Idaho

Příliš krátké, zaměřené na obyčejnou zábavu. Je mi líto, ale s přesunutím Tsubasa Chronicle z Bee-Train na I.G.Production, a tedy změna režiséra, se nám ztratilo to, co se mi na Tsubase líbilo nejvice, tedy spojení hudby a obrazu, skvělých scén, které dokázaly v mžiku vzbudit emoce. V tomto 35 minutovém filmu a v o něco lepším Tsubasa Tokyo Revelations můžeme krátce zahlédnout, jak to bude asi vypadat. 60 % ()

DaweForeman

No pohádková jednohubka po první sérii. Je tu o krapínek lepší animace, ale pořád by se dalo hodně vylepšovat. Hudební stránku si drží stejnou. Nejhorší stránkou na tomhle OVA je ignorování několika základních fakt ze seriálu (několik chyb je vidět především na postavě Kuroganeho a pak pár detailů u Syaroana). Příběh nemůže být ani moc napínavý, protože je narván do jednoho trošku prodlouženého dílu. Ale zase na druhou stranu tohle moc neurazí. ()

Subjektiv

Jeden příběh patřící k seriálu Tsubasa Chronicle. Liší se v podstatě jen plynulější animací a propracovanější kresbou. Obojí je velmi solidní. Pokud jde o příběh, ústřední seriálová pětka se dostane do země, kde každý člověk má svého ptačího společníka. Král této země kuje něco nekalého, přelaskavé princezně Tomoyo sebral ptáka. Sayoran & company budou muset vše napravit. Pozor - jde jen o bonusovou epizodu k seriálu, kdo ho nezná, ať na tohle OVA zapomene. Příběh je slabší, ale díky animaci dávám horší ****. ()

Vavča

Moc hezká epizodka, která nepatří nikam mezi díly seriálu, ale výborná animace slušný příběh mě nutí dát 4 hvězdy, ano není to objektivní, ale mně se to moc líbilo..:) ()